Jak działa pompka do penisa: korzyści i wady, instrukcje użytkowania

Najczęstszym męskim problemem jest słaba erekcja, po której następuje niezadowolenie z wielkości swojego penisa. Eksperci opracowali skuteczny sposób rozwiązania dwóch z tych incydentów jednocześnie – jest to pompa próżniowa. Urządzenie można kupić w dowolnym seks shopie, poza tym popyt na nie nie jest mały ze względu na ogromną liczbę pozytywnych recenzji mężczyzn.

Czy wiesz ze: możesz poprawić swoją erekcję również kuracją specjalnymi suplementami diety? Poprawiają one erekcję i powiększają penisa. Jednocześnie, produkty takie, mają mało przeciwwskazań i skutków ubocznych.

Pomimo szumu, pytanie, czy powiększenie penisa za pomocą pompy próżniowej coś daje, jest na czele zapytań w Internecie. Zrozum, czym jest takie powiększanie i czy jest bezpieczne? Jak korzystać z pompki do powiększania penisa, czy będą efekty, jakie są korzyści i szkody z korzystania z takiego urządzenia. Zostanie to omówione w dalszej części artykułu.

Prezentacja pompy próżniowej do penisa

Zawartość artykułu:

Co to jest pompa próżniowa?

Pompa próżniowa to urządzenie medyczne opracowane w celu przywrócenia funkcji penisa po operacji gruczołu krokowego. Głównym zadaniem urządzenia jest utrzymanie prawidłowego kształtu penisa, a także spowodowanie przepływu krwi do ciał jamistych w wyniku gwałtownego wzrostu ciśnienia.

Jak to wygląda?

Pompa próżniowa to przezroczysta cylindryczna kolba z wlotem, ale bez wylotu. Dzięki takiej konstrukcji urządzenie zapewnia efekt próżni, który można uzyskać dzięki obecności małego otworu z dołączonym do niego wężem do odpompowania powietrza z kolby.

Można więc powiedzieć, że pompka do penisa to prosta ręczna pompka w postaci pustej kolby z której wypompowuje się ręcznie powietrze za pomocą gumowej gruszki lub specjalnej pompki pistoletowej z manometrem, wszystko zależy od producenta, jakości i ceny. Klasyfikacja pomp próżniowych obejmuje dwa typy:

1. Urządzenie, które posiada specjalny cylindryczny pojemnik, w którym znajduje się pompka z miejscem na penisa. Dostarczana jest również cienka rurka powietrzna, która jest potrzebna do złagodzenia efektu próżni. Dzięki manometrowi możesz kontrolować intensywność ciśnienia.

2. Pompa wodna to podobne urządzenie, które różni się tylko zasadą działania. To nie ciśnienie powietrza wpływa na penisa, ale woda. Możesz zobaczyć, jak wygląda pompa wodna na poniższym zdjęciu:

Niebieska pompa wodna do powiększania penisa

Mężczyźni coraz częściej zadają sobie pytanie, która pompa jest lepsza, wodna czy próżniowa i które urządzenie wybrać? Większość lekarzy zaleca pierwszą opcję, działając na penisa wodą, gdyż jej zasada działania jest bezpieczniejsza i całkowicie eliminuje ryzyko kontuzji. Ponadto pompa wodna może być niezależnie używana na przemian w domu z próżniową.

Jak działa pompka do penisa

Efekt próżni stymuluje silne przyspieszenie krążenia krwi, elastyczność tkanek, miejscowy przepływ krwi, a także dopływ tlenu do określonego obszaru. Rozumiejąc, do czego służą urządzenia próżniowe, nietrudno zgadnąć, jaka jest zasada działania pompy próżniowej dla mężczyzn.

1. Mężczyzna wkłada swojego penisa do cylindrycznej kolby.

2. Kolbę należy przycisnąć możliwie jak najściślej do kości łonowej, aby zapobiec przepuszczaniu powietrza.

3. Za pomocą gruszki lub pompy w trybie ręcznym z urządzenia odprowadzane jest powietrze, które wytwarza podciśnienie.

W medycynie ciśnienie to służy do normalizacji krążenia krwi i ciśnienia. Po pierwsze, krew zaczyna napływać do penisa w większej objętości, przez co jego ciała jamiste maksymalnie się rozciągają, powodując sztuczną erekcję. Pompa wodna lub powietrzna może pomóc zwiększyć elastyczność i przepustowość tkanki prącia, poprawić przepływ krwi i zapobiec dalszej dysfunkcji seksualnej.

Pierwotne przeznaczenie urządzenia

Pompa próżniowa została pierwotnie opracowana w medycynie, aby zapewnić mężczyznom trwałą erekcję. Jednak z biegiem czasu okazało się, że sztucznie stworzona próżnia dla penisa nie tylko poprawiła jakość erekcji, ale także przyczyniła się do wzrostu penisa. Większość dzisiejszych mężczyzn wie, czym jest pompka do penisa i jak działa.

Czy wiesz, ze: Początkowo masaż podciśnieniowy był szeroko stosowany w medycynie, a po udowodnieniu jego skuteczności wynaleziono podobne urządzenia. I tylko stosując taki masażer regularnie i przez długi czas można rozciągnąć tkanki prącia i poprawić miejscowe ukrwienie, które tak naprawdę decyduje o wielkości penisa i jakości erekcji.

Efekt uboczny oddziaływania na męskie narządy płciowe

Regularnie stosując pompkę próżniową do penisa, lekarze doszli do powszechnego wniosku, że urządzenie powoduje efekt uboczny – niewielkie zwiększenie rozmiaru penisa. Stało się tak z kilku powodów:

 • przyspieszone krążenie krwi, zwiększony przepływ krwi do naczyń penisa;
 • aktywne krążenie krwi w wyniku podciśnienia, które może uszkadzać tkankę;
 • możliwe mikrourazy powodujące obrzęk tkanek.

Dzięki takim zmianom penis zwiększa swoją średnicę i długość o 1-2 cm. Oznacza to, że pompka próżniowa to nie tylko prowokator sztucznej erekcji, ale także powiększalnik do penisa.

Czy możesz to zrobić sam?

Jeśli mężczyzna z jakiegoś powodu nie może kupić urządzenia w sklepie, możliwa jest domowa alternatywa. Aby zmontować pompę próżniową do powiększania penisa własnymi rękami, musisz użyć kilku improwizowanych środków:

 • plastikowy cylinder nieco większy niż penis (może to być plastikowa butelka do karmienia dziecka);
 • gumowa dolna przyssawka na cylinder z otworem, rodzaj uszczelki do mocowania na penisie;
 • cienka rurka do pompowania powietrza (rurka medyczna od kroplówki);
 • tłok podobny do tego dostarczonego w oryginale do pomiaru ciśnienia, jest przymocowany do rurki do pompowania powietrza (ze strzykawki lub gruszki dla kobiet).
Pompka do powiększania penisa zrobiona z butelki plastikowej

Ponadto komponenty można złożyć w jedno urządzenie w następujący sposób:

1) W plastikowej butelce w miejscu wieczka robi się otwór, przez który wchodzi penis we wzwodzie.

2) Drugi koniec butelki musi mieć wlot dla rurki.

3) W tym otworze umieszcza się rurkę, zabezpieczoną środkiem uszczelniającym.

4) Do końca rurki przymocowuje się strzykawkę lub gumową gruszkę, zaciskając połączenie szczeliwem lub zaciskiem.

To kończy tworzenie pompy w domu, ważne jest tylko prawidłowe korzystanie z urządzenia, aby nie wywołać urazów narządów płciowych!

Czy istnieje wskazanie medyczne do stosowania pompy próżniowej w związku z powiększaniem penisa?

Do każdego tego rodzaju wyrobu sprzedawanego w sklepach należy upewnić się czy posiada instrukcję. Powinna ona zawierać następujące wskazania dotyczące działania pompy próżniowej:

 • zaburzenia erekcji;
 • niskie libido i stopień pobudliwości;
 • niezadowolenie z wielkości penisa;
 • niski stopień jędrności penisa u nasady.

W związku z tym współczesna medycyna sprzyja stosowaniu pompek do powiększania penisa. Ale człowiek musi nauczyć się prawidłowo korzystać z urządzenia, a także stosować go przez długi czas, ponieważ dopiero prawidłowa technika zapewnia skumulowany efekt.

Przeciwwskazania

Wszyscy mężczyźni przed zastosowaniem pompy próżniowej muszą koniecznie zapoznać się z przeciwwskazaniami do jej stosowania. A są to:

 • choroby naczyń i serca;
 • miażdżyca lub zakrzepica;
 • choroby zapalne lub zakaźne;
 • żylaki miednicy małej;
 • nowotwory różnego pochodzenia;
 • patologie urologiczne;
 • wiek dziecięcy i młodzież;
 • uraz narządów płciowych;
 • choroby skóry;
 • choroby autoimmunologiczne;
 • upośledzone krzepnięcie krwi;
 • choroba umysłowa.

Zabrania się używania pompki, jeśli ćwiczenia z nią powodują dyskomfort i ból u mężczyzny. Nie używaj urządzenia jeżeli masz mniej niż 18 lat lub masz powyżej 65 lat!

Jaka jest korzyść ze stosowania pompy próżniowej?

Można zrozumieć, czy pompa próżniowa pomaga wzmocnić erekcję i zwiększyć rozmiar penisa, jeśli wypróbujesz tę technikę na własnym przykładzie. Medycyna zauważa tylko, że możliwe są dwie opcje rozwoju wydarzeń – uzyskanie tymczasowego efektu lub trwałego wyniku.

Za pomocą jakich procesów uzyskuje się tymczasowy efekt?

Jeśli używasz urządzenia tylko okresowo, a nie na stałe, odpowiednio, możesz uzyskać tymczasowy efekt. Wynika to z kilku mechanizmów:

1. Jeśli penis jest pompowany przez długi czas, włókna elastyny ​​narządu rozciągną się wewnątrz bańki pod wpływem podciśnienia. Dzięki takim zmianom ciała jamiste będą w stanie pomieścić znacznie więcej krwi podczas początku erekcji, co zwiększa obwód penisa. Efekt ustąpi po kilkunastu minutach, gdy odpowiednio przywrócona zostanie normalna długość włókien elastyny, a rozmiar penisa powróci do pierwotnego rozmiaru.

2. Ze względu na działanie podciśnienia do penisa napływa nie tylko krew, ale także limfa, która gromadzi się pod skórą w okolicach napletka. Pod koniec odciągania można zaobserwować efekt „pączka”, który ustąpi kilka minut po wysiłku.

Co trzeba zrobić, aby uzyskać trwały efekt?

Jeśli mężczyzna decyduje się na uzyskanie trwałego efektu pompowania, warto połączyć stosowanie pompki z technikami manualnymi. Pozwoli to na dalsze rozciąganie włókien elastyny ​​penisa, a następnie pompowanie jak największej ilości krwi do ciał jamistych. Takie manipulacje będą musiały być przeprowadzane regularnie przez długi czas, aby uzyskać skumulowany efekt.

Opinia eksperta! Najlepszym ćwiczeniem manualnym jest masaż Jelqing, mający na celu stopniowe rozciąganie tkanek narządu własnymi rękami. Ćwiczenia te w połączeniu z odciąganiem powietrza wzajemnie się wzmacniają.

Podstawowe techniki ćwiczeń

Przegląd najlepszych praktyk w zakresie powiększania prącia pozwoli mężczyznom wybrać najlepsze dla siebie opcje. Jak dotąd najlepsze wyniki dają dwie metody – klasyczne powiększanie i próżniowe.

Metoda klasyczna

Klasyczne powiększanie polega na zastosowaniu szerokiej kolby z pompką, w której zapewniona jest optymalna siła podciśnienia, która pozwala penisowi na pełne powiększenie na szerokość. Dzięki temu mężczyzna może zwiększyć nie tylko długość, ale i średnicę swojego penisa, w którym ciała jamiste zostaną maksymalnie wypełnione krwią.

Klasyczna pompka próżniowa do powiększania penisa
Pompka do penisa z miernikiem ciśnienia

Wąska kolba

W tym przypadku do powiększenia fallusa używana jest wąska kolba. W procesie narażenia na podciśnienie penis nie będzie w stanie rozciągnąć się na szerokość, co oznacza, że ​​maksymalnie zwiększy swoją długość. W związku z tym możliwe jest zastosowanie tej metody próżni w przypadku tych, którzy nie są zadowoleni tylko z długości narządu, a nie z jego średnicy.

Zasady bezpieczeństwa podczas korzystania z pompy próżniowej

Jeśli używasz aparatu do wzmocnienia erekcji i powiększenia fallusa, musisz postępować ostrożnie i rozsądnie nie lekceważąc instrukcji obsługi. Bagatelizując te procesy, mężczyzna może zranić swój organ i zaszkodzić swojemu zdrowiu. Producenci zawsze dołączają do każdej pompy zasady bezpieczeństwa dotyczące następujących punktów:

1) Jeśli podczas powiększania odczuwasz ból i dyskomfort, należy natychmiast przerwać ćwiczenie i zdiagnozować przyczynę bólu. Jeśli są to urazy, powtórzenie zabiegu będzie możliwe dopiero po całkowitym wygojeniu narządu.

2) Nie jest zalecane zbyt pochopne i gwałtowne oddziaływanie próżni na penisa. Możesz zwiększać ciśnienie stopniowo dzień po dniu, regulując powoli ciśnienie specjalną pompką, w przeciwnym razie tkanki nie będą się rozciągać, ale po prostu pękać!

3) Podejście do powiększania nie powinno przekraczać 40 minut, przy maksymalnym niewielkim obciążeniu dopuszczalna jest max. godzina. Do takiego czasu należy podchodzić stopniowo, a nie od pierwszego dnia. Kiedy krążenie krwi nagle ustaje, istnieje ryzyko zamierania komórek!

4) Nie stosuj ćwiczeń zbyt często, ponieważ takie działania będą tylko zakłócać wzrost fallusa. Musisz opracować dla siebie optymalny harmonogram szkoleń i ściśle go przestrzegać.

Opinia eksperta: W żadnym przypadku jądra nie powinny dostać się do kolby podczas próżni i podciśnienia. Dlatego ważne jest, aby mężczyzna prawidłowo dobrał optymalną szerokość pompy!

Korzyści z używania urządzenia

Możesz ocenić efektywnośc powiekszania za pomocą wskaźników korzyści ponizszych procedur. Prawidłowe zastosowanie pompy próżniowej obiecuje:

 • zapewnienie silnej długotrwałej erekcji po kontuzjach;
 • zwiększone podniecenie;
 • przedłużenie orgazmu i zwiększona wrażliwość narządu;
 • wzrost średnicy i długości fallusa o 1-3 cm;
 • zmniejszenie ryzyka wystąpienia włóknienia ciał jamistych;
 • poprawę kształtu fallusa i zmniejszenie istniejącej krzywizny.

Aby osiągnąć takie rezultaty, należy korzystać z urządzenia minimum 2 do 4 tygodni.

Informacje zwrotne od tych, którym pomogły pompy

Jacek, 35 lat, Starachowice

Znajomi podarowali mi tę zabawkę w humorystyczny sposób. Początkowo nie doceniałem jego skuteczności, dopóki nie zobaczyłem w telewizji programu na ten temat. Potem korzystałem z urządzenia przez około miesiąc, pod koniec ćwiczeń byłem zdumiony, gdy zauważyłem, że średnica penisa powiększyła się o 1,5 cm, a jakość życia seksualnego zmieniła się na lepsze.

Roman, 29 lat, Szczecin

Pompkę używam bardzo ostrożnie, aby nie uszkodzić skóry i naczyń krwionośnych. Dzięki takim działaniom udaje mi się wzmocnić erekcję, a to przedłuża stosunek płciowy. Postanowiłem użyć pompy do walki z przedwczesnym wytryskiem.

Witek, 41 lat, Mosina

Z ćwiczeń czerpię samą przyjemność, gdy widzę, jak moja przyjaciółka dosłownie szaleje z rozkoszy na moich oczach. Przez 3 miesiące regularnych ćwiczeń mogę pochwalić się wzrostem długości o 1 cm i średnicą o 1,5 cm.

Efekty niepożądane

Oprócz obecności przeciwwskazań i pewnych zagrożeń, powiekszanie ma swoje wady, które obejmują:

 • pęknięcia małych naczyń, z powodu których pojawiają się podskórne siniaki;
 • naruszenie wrażliwości fallusa z powodu nadmiernego używania pompy;
 • drętwienie i suchość skóry;
 • ryzyko bólu;
 • możliwy spadek siły wytrysku z powodu niewłaściwego użytkowania urządzenia;
 • ryzyko obniżenia jakości erekcji z powodu niewłaściwego użytkowania.

Informacje zwrotne od tych, którzy zauważyli niekorzystne efekty

Tadek, 32 lata, Rostnica

Popełniłem szereg błędów podczas korzystania z pompy, co spowodowało pęknięcie naczyń i bolesne odczucia. Ponieważ narząd jest już zbyt wrażliwy, przesadzając z podciśnieniem, doświadczyłem bardzo nieprzyjemnych efektów.

Dmitry, 46 lat, Gdańsk

Używam pompy od półtora miesiąca i mogę zauważyć, że teraz bez niej nie mogę osiągnąć tak silnej erekcji. Poczucie, że ciało jest po prostu przyzwyczajone do urządzenia. W moim przypadku erekcja tylko się pogorszyła.

Ivanek, 28 lat, Kalisz

Nie spodobało mi się to urządzenie, ponieważ każdemu wystawieniu na działanie próżni towarzyszył ból i uczucie, że skóra za chwilę pęknie. Albo to nie dla mnie, albo nieprawidłowo używam pompy, ale musiałem z niej zrezygnować.

Wniosek

Maksymalny efekt zastosowania pompy próżniowej można osiągnąć tylko poprzez dobór odpowiedniego typu i rozmiaru urządzenia. Musi być stosowany ściśle według instrukcji, bez naruszania zasady pracy. Takie powiększanie ma wskazania i przeciwwskazania, które trzeba brać z góry pod uwagę. Wzrost fallusa i poprawę jakości erekcji można osiągnąć jedynie poprzez regularne i prawidłowe stosowanie pompki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *