Galeria sztuki dosłownie pokazuje seks

Odwiedzający popularną galerię sztuki w Wiedniu mogą przekonać się, że jeśli wpadną po godzinach, będą zaskoczeni uwodzicielską niespodzianką. Muzeum Sztuki Współczesnej Secession, położone w centrum miasta, otworzyło nocny klub dla swingersów, który dosłownie przedstawia seks na żywo.

Kiedy drzwi są zamknięte dla turystów w ciągu dnia, wystawa o nazwie Element6 staje się placem zabaw dla dorosłych fantazji w otoczeniu bogatym w inspiracje, w tym sztukę erotyczną, akcesoria i oszałamiające materiały, takie jak lateks i skóra. Każdy, kto przyjdzie tutaj, będzie miał okazję poznać wielu podobnie myślących ludzi, korzystając jednocześnie z parkietu tanecznego, sali S&M i różnych innych pobudzających udogodnień.

Klub seksualny stanowi część trwającej wystawy sztuki, której celem jest przełamywanie i kwestionowanie ludzkich seksualnych zahamowań co z pewnością osiąganie założone cele.

Tymczasem temat wydaje się zyskiwać na popularności po tym, jak międzynarodowy operator rejsowy YOLO (You Only Live Once) Cruises ogłosił, że tego lata ma oferować rejs po Bahamach dla swingersów.

Pomyśl „Swingtown” i „Love Boat”

Dziewczyna stojąca tyłem w samych stringach przy barierce na statku wycieczkowym
Tematyczne rejsy dla swingersów

YOLO Cruises , start-up na Florydzie, rozpocznie swój pierwszy rejs dla swingersów 26 kwietnia. Siedmiodniowa podróż, na pokładzie wyczarterowanego statku Carnival Cruise, wyrusza z Tampy i kieruje się w stronę zachodnich Karaibów z zawinięciami do portów w Wielkim Kajmanie, Cozumel, Belize i Roatan w Hondurasie.

Aby nie kojarzyło się to z wielką orgią na pokładzie statku, obowiązują zasady na czas rejsu. Nagość będzie ograniczona tylko do basenów, wanny z hydromasażem i specjalnych imprez tematycznych. Podobnie będzie z seksem, może to być robione tylko w kabinach lub w wyznaczonych „pokojach zabaw”. Publiczne pokazy podobnego rodzaju są również odradzane.

Ten rejs będzie wyłącznie dla swingersów. YOLO ma nadzieję zarezerwować 2000 pasażerów na każdy z rejsów i planuje takich od trzech do czterech rocznie. Ceny wahają się od 949 USD za kabinę i do 3499 USD za apartament typu penthouse.

Firma organizująca rejs przeprowadziła wcześniej badania rynku i okazało się, że istnieje nisza dla tego rodzaju działalności. Cały rejs związany z podobnym stylem życia podróżujących nie jest niczym nowym. Były już wcześniej organizowane specjalne rejsy dla takich grup jak geje czy lesbijki. Po prostu nie było jeszcze takiego jednego dla swingersów.

Mając to na uwadze, można się już przygotowywać na lato pełne miłości.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *