Gadżety BDSM które pomogą ci w uzyskaniu przyjemności

1. Zestaw do mocowania do łóżka Scandal

Gadżety BDSM/zestaw dla intymnych przyjemności Bed Restraint Kit ze zmysłowej kolekcji akcesoriów erotycznych Scandal premium. Podszyte od wewnątrz przyjemną aksamitną tkaniną, kajdany na nadgarstku i kostce eliminują dyskomfort i podrażnienia skóry. Również od zewnątrz szekle ozdobione są designerskim wzorem z błyszczących czerwonych nitek.

Zestaw jest idealny do każdego rozmiaru łóżka. Szekle mogą być używane z pasami lub oddzielnie. W zestawie: 4 regulowane paski do przywiązania do łóżka za pomocą metalowych kółek i karabińczyków, pasek do pełnego zamocowania całej konstrukcji z tyłu łóżka lub materaca, maska, knebel.

  • Długość każdego paska: 144 cm
  • Długość całkowita ramiączek: 363,2 cm
  • Długość mankietu (do samodzielnego noszenia): 36,8 cm
Zestaw kilku akcesoriów do bdsm

2. Elegancki zestaw kajdanek Hogtie Shots Media BV

Komplet kajdanek można kupić niedrogo z dostawą do domu w prawie każdym sklepie internetowym.

Kajdanki na ręce i na nogi do erotycznych zabaw bdsm

3. Kajdanki ze smyczą Bad Kitty

Cienkie kajdanki ze smyczą z miękkiej skóry ekologicznej. Te gadżety BDSM maja wygodne pętle z regulowaną średnicą, ściśle przylegają do nadgarstka i pewnie mocują partnera podczas ciągnięcia smyczy. Długość smyczy z pętlą 90 cm.

Czarna smycz z kajdankami ze sztucznej skóry

4. Zestaw mocujący BDSM Pięćdziesiąt odcieni szarości – twarde ograniczenia

Baw się z nieoczekiwaną akcją gier BDSM na swoim łóżku. Zabierz swojego ukochanego w świat zniewolenia, ujarzmiając go z pięknym zestawem Hard Limits Fixation Kit. Kupując zestaw BDSM, nabywasz więcej niż kilka urządzeń, nabywasz cały scenariusz spektaklu, w którym Twoje łóżko jest areną, a wy jesteście aktorami i widzami.

Główne cechy zestawu mocującego

Prezentowane gadżety BDSM zawieraja 4 miękkie paski mocujące z zapięciem na rzepy. Mogą z łatwością pomóc ci związać partnera, związać nadgarstek lub kostki partnera. Możesz przymocować ręce do łóżka, a nogi do półek lub między nimi. Twoja “ofiara” będzie całkowicie twoja. Połącz klipsy parami za pomocą obrotowych zatrzasków, pomogą ograniczyć i ograniczyć ruch rąk i nóg. Dołączone paski służą również do przywiązania kończyn do łóżka lub do materaca.

Długość pasków jest regulowana za pomocą wygodnych sprzączek, które zapewniają dobre i wygodne dopasowanie bez dodatkowych mocowań lub specjalnego wyposażenia. Rozmiar ramiączek pozwala na użycie ich do każdego rozmiaru łóżka, to około 248 centymetrów. Kompaktowe i ergonomiczne opakowanie w postaci torby ułatwia przechowywanie i nie przyciąga uwagi, co jest szczególnie odpowiednie dla osób ceniących prywatność.

Ważne! Zacznij od opaski, a Twoje wrażenia dotykowe będą kilkakrotnie silniejsze. Załóż delikatne kajdanki i paski – Twoja “ofiara” będzie gotowa na oszałamiające orgazmy.

Czarno biały zestaw do zabaw w niewolnika seksualnego

5. KOŁNIERZ + zaciski na sutki

Jasny atrybut dla tych, którzy chcą nie tylko spróbować roli Uległej, ale także wyostrzyć własne odczucia. Obroża z zaciskami na sutki – podczas gdy Twój Dominant cieszy się własną wyższością, Ty możesz czerpać niezapomnianą przyjemność!

Rozmiar: kołnierz o średniej szerokości wykonany z imitacji skóry. Z przodu atrybut wyposażony jest w pierścień, do którego przymocowane są klipsy na łańcuchach. Długość kołnierza – 50 cm Szerokość kołnierza – 4 cm.

Czarny kołnierz ze sztucznej skóry do zabaw w bdsm

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *