Filmowanie się podczas seksu: co powinieneś wiedzieć przed opublikowaniem

Czy kiedykolwiek uprawiałeś seks tak gorący, że zastanawiałeś się czy nie warto by było to nagrać? A może zaplanowałeś już wszystko od początku i stwierdziłeś, że będzie jeszcze lepiej gdy, ktoś inny będzie grał reżysera. Podczas tworzenia seks-taśmy – a może nawet oglądania jej później – wszystko jest fajnie gdy służy dobrej zabawie, ale jest jeden mały problem gdy zrobi się więcej kopii tego, co robiło się prywatnie: ktoś inny może to zobaczyć. I podczas gdy ty i twój partner możecie być teraz w fazie błogiej wolności, podczas np zerwania lub potem, seks taśma może stanowić ostateczną formę zemsty.

Jasne, przeciek „przypadkowy” mógł się przydać całkiem dobrze dla Paris Hilton, Kim Kardashian i innych pseudo gwiazd., ale co z tymi z nas, którzy nie zarabiają na tabloidach i reklamach? Jak można sobie wyobrazić, odpowiedź na to pytanie wcale nie jest seksowna.

Szantaż na seks taśmę

W listopadzie 2011 r. Philly.com doniósł, że mężczyzna z Newtown Square w Penn. Rzekomo opublikował taśmę erotyczną, którą stworzył ze swoją byłą dziewczyną. Opublikował ją w całym Internecie, jako formę zemsty za to, co nazwał niszczycielskim rozpadem. Według doniesień prasowych kobieta z taśmy straciła pracę i była nękana w wyniku opublikowania filmu. Mówimy tu już o potrójnej zemście!

Inny incydent dotyczył 34-letniego Brytyjczyka, który próbował wykorzystać taśmę erotyczną, którą stworzył ze swoją 17-letnią dziewczyną. Według The Daily Mail, mężczyzna wpadł w furię, gdy młoda kobieta zakończyła związek, a jej były zagroził opublikowaniem seks-taśmy online. Sztuczka nie zdołała ponownie połączyć pary; mężczyzna był zmuszony zapłacić grzywnę, wykonywać pracę społeczną i usuwać z sieci opublikowane nagranie.

Prywatne zabawy w sypialni są często uwieczniane przez wiele par
Prywatne seks występy

Przypadkowe wpadki z seks taśmą

Podczas gdy seks taśmy są często wydawane celowo, czasami przypadkowo się wymykają z pod kontroli. W 2009 roku nauczycielka z Elk Grove w Kalifornii przypadkowo rozdała kasetę swoim studentom piątej klasy! Według CBS News nauczycielka przekazała wideo dla swojej klasy jako wspomnienia z minionego roku szkolnego. Niestety, nauczycielka dokonała nierozsądnego wyboru nagrań podczas montażu filmu i przypadkowo pojawiły się tam sceny z jej prywatnego życia. Po kilku scenach projektów klasowych i wspomnień ze szkolnych wycieczek wideo prezentowało kilka scen seksu z udziałem nauczyciela. Ups … Wszyscy jesteśmy przygotowani na seks, ale ta śmiała prezentacja może kosztować nauczyciela jej pracę.

Czy powinieneś wziąć udział w nagrywaniu?

Jeśli jest coś, czego możemy się nauczyć z przecieków seks taśm – Celebrytów i innych znanych osób – jest to, że filmowanie się w trakcie seksu a później opublikowanie w sieci, może być jedną z tych rzeczy, które wydają się wtedy dobrym pomysłem, jeżeli zależy nam na rozgłosie.

Nagrywanie sypialnianego show może być sexy, ale nie zawsze jest bezpieczne

Jakieś oczywiste środki ostrożności? Wyłącz kamerę i zapisz te ultra gorące spotkania tylko w waszej pamięci. Nie ma kamer, nie ma problemu. A dla tych z was, którzy po prostu nie mogą się powstrzymać, przynajmniej starajcie się być sprytni, jeśli chodzi o obnażanie przed kamerą. Ustalcie ze swoim partnerem zasady dotyczące tego, w jaki sposób i gdzie będzie przechowywana taśma erotyczna – oraz w jaki sposób zostanie ona potraktowana, jeśli związek się rozleci, aby wykluczyć chęć jej niewłaściwego wykorzystania.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *