Feromony damskie FM opinie

Znam wiele firm sieciowych i aktywnie korzystam z ich produktów. Z firmą FM Group spotkałam się niedawno, przypadkowo natrafiłam na nich na jednym z serwisów społecznościowych. zainteresowałam się ich sprzedażą sieciową. Firma zajmuje się produkcją i sprzedażą perfum i kosmetyków. Zainteresowałam się perfumami. Nie szukałam przedstawicieli tylko bezpośrednio rejestrowałam się w firmie, tym bardziej, że rabat na produkt okazał się bardzo przyzwoity.

Jak się okazało, perfumy to replika znanych marek, ale podobno jest wykonana z tych samych esencji co oryginały. Czy się podoba czy nie, pozostaje tylko wierzyć na słowo. Dostępnych jest kilka produktów do wyboru, ale wydaje mi się, że wszystkie mają podobne składniki. Podobnie jak wszystkie perfumy z Avon lub z Faberlika, wszystko wydaje się być inne, ale od razu rozpoznajesz, na czym polega cały myk.

Ogólnie rzecz biorąc, stało się to dla mnie interesujące, chociaż w cenie nawet ze zniżką i dostawą okazują się droższe niż kupowanie na aukcjach internetowych. Czytałam opinie o produktach, które okazały się niezbyt drogie i zdecydowałam się kupić Perfumy FM F081. Wszystkie zapachy firmowe są ponumerowane. Te same perfumy, z 20% zawartością esencji, mają na opakowaniu literę F, co oznacza, że ​​perfumy zawierają feromony. Walk so walk))

Kod kreskowy perfum FM

FM F081 analog DKNY „BE DELICIOUS”

Nie wiem, jak bardzo wygląda oryginał, nie znam go, ale podoba mi się zapach. Nie jestem fanką zimnej świeżości w perfumach, wolę słodkie nuty, ten zapach okazał się umiarkowanie świeży i intensywny na samym początku ale znika bardzo szybko, nie dając więcej czasu na delektowanie się zapachem. Wielu ludzi pisze, że zapach jest duszny. Mi się taki nie wydawał aż tak bardzo, szybko staje się dla mnie delikatny. Podoba mi się, ale po prostu jak dla mnie, zapach utrzymuje się na mnie zbyt krótko, około 4 godzin, na ubraniach zapach trwa znacznie dłużej. Nie doświadczyłam też jeszcze u siebie efektu feromonów :))).

Jestem bardzo zadowolona z zakupu, chociaż musiałam czekać na produkt aż dziesięć dni, a cena za 30 ml z dostawą, wyszła mnie drożej niż na Allegro.

Spód opakowanie perfum z feromonami FM

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *