Erotyczne tancerki: nie są tymi, za których się je uważa

Kiedy większość ludzi myśli o erotycznej tancerce lub ma na myśli taniec striptizerki, ich wyobrażenia o tej kobiecie popadają w jedną z dwóch skrajności: jest albo wesołkowatą osobą uzależnioną od narkotyków i prostytuującą się, albo jest ładną modelką Playboya i robi fortunę na swoim wyglądzie. Prawda jest taka, że ​​tancerki w klubie ze striptizem są tak samo zróżnicowane, jak klienci, którzy często je odwiedzają i oglądają taniec nagich kobiet, co oznacza, że ​​obie grupy są znacznie bardziej zróżnicowane niż ludzie zakładają.

W klubach z tańcem erotycznym pracują nie tylko młode kobiety ale też te dojrzałe
Zmysłowy taniec

To prawda, że pracują tam czasami uzależnione od narkotyków piękne kobiety, o których myśli większość mężczyzn, kiedy wspomną o tancerkach. Ale pracują tam również i studentki, matki i dojrzałe kobiety, które starają się zarobić trochę dodatkowych pieniędzy na utrzymanie swoich dzieci, i prawie z każdą dziewczyną wiąże się inny powód wykonywania tego zajęcia.

Striptizowanie to mroczny interes, więc nic dziwnego, że w tej branży jest tyle stereotypów na temat tych kobiet. Ale istnieje wiele różnych powodów, dla których niektóre panie wybierają tę formę pracy.

Kim nie są tancerki serwujące erotyczny taniec na rurze

Stereotypy powstają z jakiegoś powodu, więc nie zamierzam tu siedzieć i pisać, że wszystkie tancerki są pięknymi, pracowitymi kobietami, które starają się udowodnić, że stereotyp uzależnionej od narkotyków prostytutki to wielkie kłamstwo. W rzeczywistości ta forma pracy przyciąga również ludzi, którzy używają narkotyków. To po prostu luźna atmosfera, w której trudniej jest uciec od ich używania. Z tego obszaru pochodzi również często prostytucja.

Tańce erotyczne są częścią branży seksualnej. Tancerki nie powinny sprzedawać seksu. To, co sprzedają, to fantazja seksualna, ale czasami ta fantazja toruje drogę do prawdziwego spotkania, co często zdarza się w klubach w których pracują. Dzieje się tak, gdy tancerki spotykają mężczyzn po pracy poza klubem, którzy wcześniej oglądali ich show. Mężczyźni chcą po prostu czegoś więcej za swoje pieniądze, co często wykorzystują tancerki. Narkotyki są tu pewnie również czynnikiem który pcha ich do takich zachowań.

Na pewno pracuje tam też wiele tancerek, które poza wyginaniem się na rurze, robią coś więcej niż taniec, aby móc zapłacić czynsz, utrzymać siebie i dzieci. To smutne, ale takie sytuacje się zdarzają.

W niektórych częściach świata odbywają się nawet zawody tańca na rurze
Taniec na rurze dorobił się nawet swojej dyscypliny

Kim mogą być

Wszyscy myślimy tutaj o idealnej tancerce jako o tej pięknej, inteligentnej, wykształconej, tryskającej seksem kobiecie, która nie bierze narkotyków, nie upija się i nie prostytuuje się. Traktuje swoje zajęcie jako pracę, a nie imprezę. Jej rachunki są regularnie płacone, a ona oszczędza pieniądze na przyszłość. W tej branży można oczywiście spotkać kilka procent z tych mistycznych stworzeń, które zawsze wydają się mieć swoje zdanie i zawsze mają głowę na karku. Zazwyczaj pracują z przyjemnością i są bardzo przyjazne i pomocne dla nowych tancerek, ucząc je jak zatańczyć przed facetem, albo są tak skupione na swojej pracy, że prawie nigdy z nikim nie rozmawiają. Zwykle wcześniej odchodzą z firmy i wykorzystują zarobione pieniądze, aby realizować nowe przedsięwzięcia. Niektóre z nich używają tańca jako platformy, aby dostać się do innych obszarów branży dla dorosłych, czy to rozrywkowych, erotycznych modelek czy branży pornograficznej.

Przeciętna tancerka

Trudno określić „przeciętną” erotyczną tancerkę. Pracowałam z kilkoma kobietami w wieku powyżej 50 lat, które dostały się do firmy, gdy były młodsze i po prostu nigdy nie próbowały z jakiegokolwiek powodu rzucić tej pracy. Jest też wiele tymczasowych tancerek, które tańczą tylko przez chwilę, aby zdobyć jakieś doświadczenie lub tylko dlatego, że myślą, że to może być fajna zabawa. Wiele tancerek, z którymi pracowałam, to samotne matki, które w ciągu dnia pracowały na etacie i tańczyły wieczorami kilka dni w tygodniu, aby przynieść trochę dodatkowych pieniędzy dla swoich dzieci. Niektóre tancerki piją trochę w pracy ale bez upijania się. Niektóre używają narkotyków rekreacyjnie, ale nie uzależniły się.

Oczywiście ja sama lubię myśleć, że byłam taką przeciętną tancerką. Kiedy tańczyłam, miałam chłopaka, który wysysał moje pieniądze szybciej, niż mogłam je zarobić, i uniemożliwił mi awans w branży, tak jak sobie to zaplanowałam. Myślę, że takie rzeczy zdarzają się także wielu tancerkom. Są młode, angażują się w niewłaściwego faceta i w końcu zatrzymują się na pewnym etapie kariery. Uważam również, że wiele tancerek zaczyna od najlepszych intencji, ale padają ofiarą uzależnienia od narkotyków lub uzależniają się od zarabianych pieniędzy lub wpadają w inną pułapkę, która prowadzi ich do stania się stereotypem striptizerki, który wszyscy tak dobrze znają.

Ćwiczenia modelek przed pokazem

Kim więc są striptizerki i tancerki?

Wyjaśnienie tego kobietom, które tańczą, jest o wiele trudniejsze niż wyjaśnienie tego mężczyznom, którzy je odwiedzają. Czasami w pełni wykorzystują to, co Bóg im dał, i tworzą dla siebie odpowiednie miejsce na świecie. Innym razem są zagubione i znajdują najszybszy sposób na zdobycie tego, czego potrzebują. Niektóre kobiety robią tylko to, co muszą, aby zapłacić rachunki.

Rozumiem, że wiele osób niewiele wie o tym, co dzieje się w klubie ze striptizem, ale przeszkadza mi to, że ludzie często zapominają, że tancerki to tylko ludzie. Mają często dzieci, rodzinę, przyjaciół i ludzi, którzy je kochają. Siedzą tak jak inni w piżamie w domu przed telewizorem i zabierają dzieci do parku.

Gospodyni, która jest właścicielem pięknych kuchennych mebli, mogła je kupić za pieniądze, które zarobiła prezentując taniec przed facetem. Pielęgniarka, która pomogła ci urodzić dziecko, mogła opłacić studia, pracując w klubie ze striptizem. Chodzi o to, że chociaż możesz myśleć, że doskonale wiesz, jakimi osobami są erotyczne tancerki, zapewniam cię, że możesz się mylić, szczególnie jeśli nigdy nie byłeś w takim klubie.

A dla tych z was, którzy odwiedzają kluby ze striptizem, mam też dla was kilka słów mądrości. Tancerki nie są robotami, które menedżerowie włączają na noc. Nie wyłoniły się z jakiegoś pierwotnego, seksualnego bytu tylko dla twojej przyjemności. Pamiętaj więc, aby nie szufladkować wszystkich tancerek według panujących stereotypów. Jestem pewna, że wiele z tych dziewczyn, które uprzyjemniają ci wieczór swoim tańcem, ma wielkie plany na przyszłość.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *