Embrace Body Wand Massager Purple Recenzja

Więc szukasz nowego klimatu, prawda? Mając tak wiele do wyboru, łatwo poczuć się przytłoczonym. Czy wydajesz 25 dolarów na tanią kulę lub inwestujesz kilkaset dolarów w wymarzone dildo ?

Naszym zdaniem zawsze lepiej jest wybrać wibrator o umiarkowanej cenie, który spełnia więcej niż jedną funkcję. Chociaż w Internecie można znaleźć wiele informacji, od blogów po prawdziwe oceny użytkowników, wiemy, że nie masz na to czasu. Więc pozwól nam przybliżyć Cię o krok do następnego orgazmu dzięki naszemu najlepszemu wyborowi wibracji: masażerowi Embrace Body Wand.

Szczegóły Produktu

Usuńmy kilka rzeczy związanych ze sprzątaniem, zanim przejdziemy do dobrych rzeczy. Na początek powinieneś wiedzieć, że Embrace Body Wand Massager to niezawierający lateksu silikonowy wibrator o długości 8,75 cala i szerokości 1,75 cala.

Jest dostarczany w eleganckim, dyskretnym etui i zawiera przewód USB zapewniający bezproblemowe ładowanie. Po prostu podłącz go do komputera lub adaptera telefonu komórkowego na stoliku nocnym.

Pod względem funkcjonalności wibrator Embrace pulsuje, wibruje i zwiększa intensywność. Ma gładką, zakrzywioną główkę z żarówką na drugim końcu.

Oczywiście wszystko dobrze i dobrze, ale tutaj robi się ciekawie. Na pierwszy rzut oka mogłoby się wydawać, że do stymulacji łechtaczki najlepiej nadaje się Embrace Body Wand Massager. Wszystko, co musisz zrobić, to chwycić uchwyt, położyć się i dostosować wibracje do swoich upodobań, aby uzyskać prawie gwarantowany orgazm. Ale bez przeczytania recenzji możesz nie zdawać sobie sprawy, że „rączka” faktycznie służy jako wewnętrzny wibrator. Silniki na obu końcach mogą być sterowane niezależnie, co zapewnia wysoce konfigurowalne – nie wspominając o przyjemności – doświadczenie.

Pięć sposobów na orgazm

Potrzebujesz poradnika? Mamy cię. Oto pięć sposobów wykorzystania tego dziecka…

  • Solo Play: ten masażer do ciała jest idealnym dodatkiem do szuflady przy łóżku na samotne noce i szybkie sesje masturbacji. Dzięki dwóm opcjom pulsowania fal ekstazy, prawdopodobnie będziesz się zastanawiać, dlaczego przez te wszystkie lata przechodziłeś długą drogę palcami.
  • Anal Teasing: Niezależnie od tego, czy jesteś nowicjuszem w stymulacji tylnymi drzwiami, czy entuzjastą seksu analnego, masażer jest świetnym wprowadzeniem do zabawy w tyłek. Użyj dużej ilości smaru i biegnij po obu stronach swojego partnera lub użyj zakrzywionego końca do włożenia.
  • Tribbing 2.0: Uwielbiasz ocierać się o swoją kobietę, żeby wysiąść? Włóż jeden koniec Embrace Body Wand Massager do pochwy i użyj wypukłego końca do pracy z jej łechtaczką.
  • Czas na kąpiel: Idealny na relaks po długim dniu, klimat przenosi się z tobą pod wodę, gdy relaksujesz się w wannie i ładujesz orgazmem. Trzymaj jedną rękę na masażu, a drugą na winie.
  • Stymulacja punktu G: Zakrzywiona końcówka sprawia, że ​​ten klimat jest idealnym uderzeniem dla punktu G. Czy twój kochanek ma trudności ze znalezieniem go? Niech odkryje Twoje niezbyt tajemnicze centrum przyjemności dzięki temu pulsującemu klejnotowi. Nie bój się ich prowadzić.

Zabawki erotyczne w sklepie

Jeśli szukasz wielofunkcyjnego masażera do ciała, który oferuje najlepszy stosunek jakości do ceny, nie możesz się pomylić z masażerem Embrace Body Wand.

naszym sklepie wiemy, że chociaż na rynku jest wiele wibracji, które mają niektóre z tych samych zalet, co wibrator Embrace – podwójnie zakończony, podwójny silnik dildo, który zapewnia różne prędkości i wibrujące impulsy, to nie myślenia. Aha i jest wodoodporny!  Reflektujesz?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *