Eksperymenty z treningiem analnym

Niezależnie od tego, gdzie plasujesz się w seksualnej skali napalonej i ciekawskiej, seks analny może być przerażający za pierwszym razem. W przeciwieństwie do pochwy, która nasmaruje się samoczynnie po pobudzeniu i grze wstępnej, odbyt wymaga ręcznego przygotowania.

Czy to oznacza, że ​​po prostu się odprężasz i robisz to, kiedy czujesz się gotowy? Hmm, nie tak szybko. W naszym sklepie zalecamy używanie zabawek do treningu analnego, aby zapewnić sobie całkowitą wygodę przed przejściem na dildo lub penisa.

Pozwól nam wyjaśnić kilka rzeczy na temat seksu analnego.

Lubrykant, lubrykant, lubrykant

Jeśli chodzi o seks pośladkowy, nie ma czegoś takiego jak za dużo lubrykantu. Kobiety, jeśli kiedykolwiek czułaś ból pochwy spowodowany niedostatecznym zmoczeniem przed penetracją, możesz sobie wyobrazić, jak bolesne byłoby to z powrotem.

Jeśli planujesz używać zabawki erotycznej w tyłku, nie możesz się pomylić z lubrykantem na bazie wody. Niech twój partner zacznie masować niewielką ilość w okolicy i zwiększaj w razie potrzeby.

Ustalanie oczekiwań

Kluczem do czerpania przyjemności z seksu analnego jest zrozumienie, jak uniknąć bólu. Pewien dyskomfort jest w porządku – nawet oczekiwany, ponieważ nie znasz jeszcze wrażeń podczas seksu analnego. Mówiąc wprost, włożenie przedmiotu do tyłka najprawdopodobniej będzie odbiciem uczucia konieczności kupowania. Niezupełnie sexy. Jednak lekkiego dyskomfortu nie należy mylić z bólem. Jeśli to boli, prawdopodobnie robisz zbyt dużo za wcześnie i nie używasz wystarczającej ilości lubrykantu. Zrób sobie przerwę, oddychaj i zacznij od nowa.

Najpierw palce

Zacznij od wzięcia kilku głębokich oddechów i umożliwienia partnerowi eksploracji rękami. Czy już zapomniałeś lubrykant? Tsk. Tsk. Nałóż ćwiartkę wielkości ćwiartki na swój odbyt i wędrujące palce. Spróbuj małego palca, a jeśli czujesz się dobrze, przełącz się na palec wskazujący. Jeśli czujesz się dobrze, powoli pracuj maksymalnie dwoma palcami. Trening zwieracza oznacza właśnie to – szkolenie. Na tym etapie nie próbuj naśladować pchającego penisa – po prostu pracuj nad powolnym rozciąganiem odbytu. Chłopaki, manicure nie jest tylko dla kobiet. Pozbądź się wieszaków.

Higiena ma znaczenie

Użyj lewatywy do dokładnego oczyszczenia przed penetracją odbytu. A jeśli nie pamiętasz nic innego, pamiętaj, aby nigdy nie przechodzić bezpośrednio z odbytu do innych otworów – zabawkami, palcami lub innymi częściami ciała – ze względu na ryzyko infekcji.

Zabawki erotyczne

Przejście z palców na zabawki to świetne przejście do rzeczywistości. Podczas gdy niektórzy twierdzą, że zabawki do treningu analnego są niepotrzebne, korki analne ,  koraliki , wibracje i wibratory mogą rozciągać odbyt, aby przygotować się na większe przedmioty i / lub jego penisa. Poza tym, konieczne lub niepotrzebne, czują się cholernie dobrze i są bezpieczni.

Sklep erotyczny

Kupując zabawki do seksu analnego , upewnij się, że kupujesz takie z rozszerzaną podstawą, która ułatwia zdejmowanie. Pod żadnym pozorem nie wolno przyklejać do pośladków przedmiotów gospodarstwa domowego. Tak zdarzają się wizyty na ostrym dyżurze.

naszym sklepie wiemy, że seks z tylnymi drzwiami może być niesamowity, gdy w końcu jesteś zrelaksowany i gotowy, ale pamiętaj, że jest w porządku, jeśli w ogóle go nie wolisz. Eksperymentuj, ale poznaj swoje ograniczenia. Mów nieprzyzwoicie, ale nie bój się śmiać. Cokolwiek robisz, baw się dobrze i bądź dumny z faktu, że wyszedłeś poza swoją strefę komfortu!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *