Ekspert oferuje proste porady, które pomogą zwiększyć popęd seksualny

Chcesz uprawiać więcej seksu, ale masz trudności z nastrojem? Skorzystaj z porad sex ekspert S.Quilliam, aby zwiększyć swoje libido na czas Walentynek. W artykule dla gazety „Sun” podała kilka wskazówek, jak pobudzić pożądanie seksualne na 30 prostych sposobów. Wśród jej najważniejszych wskazówek są ćwiczenia, które mogą poprawić nastrój i poprawić przepływ krwi do narządów płciowych oraz odstawić alkohol, ponieważ zbyt dużo alkoholu może utrudniać sprawność seksualną.

To, co wkładasz do ust, może również wpływać na twój popęd seksualny, z orzechami i nasionami, czosnkiem, curry, ostrygami, melonami i chudym czerwonym mięsem, które są wymieniane jako potencjalne afrodyzjaki. Niektóre zapachy również najwyraźniej cię podniecą. U kobiet zapach potu partnera może pobudzić podniecenie, podobnie jak zapach ogórków, podczas gdy mężczyzn podnieca zapach wanilii i aromat pizzy.

Jeśli to wszystko nie wystarczy, aby wprawić cię w nastrój, możesz spróbować więcej fantazjować, ponieważ Pani Quilliam twierdzi, że myślenie o seksie zwiększy twoją potrzebę. Podobnie, przerwa od penetracji sprawi, że będziesz chciał tego jeszcze bardziej.

Rady są następstwem badań przeprowadzonych przez naukowców z Uniwersytetu Medycznego w Grazu w Austrii, którzy stwierdzili, że ekspozycja na światło słoneczne pobudza pożądanie seksualne u mężczyzn, ponieważ powoduje wzrost poziomu witaminy D, co z kolei podnosi poziom testosteronu.

Mężczyzna z kobietą na podłodze w trakcie czułego zblizenia
Popęd seksualny

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *