Dobry seks to stała praca nad nim

Autorka książki o seksie ujawnia, w jaki sposób ludzie w każdym wieku mogą zapewnić sobie stałą młodzieńczą energię w sypialni. S. Hedley, ekspertka od seksu, zdrowia i dobrego samopoczucia oraz autorka książki “7 Days to Amazing Sex“, powiedziała Daily Record, że pary muszą ciężko pracować, aby zachować lub przywrócić dobry seks w swoim życiu.

Jej komentarze pojawiły się po tym, jak opublikowano dane, które wskazują, że jedna na cztery kobiety w wieku powyżej 35 lat nie uprawia już seksu ze swoim partnerem, nawet jeśli pozostają w długotrwałym związku.

Hedley radzi, aby ludzie zaczęli wprowadzać nową rutynę w seksie

„Nawet jeśli nie masz ochoty uprawiać seksu, jeśli możesz zobowiąż się do robienia tego dwa razy w tygodniu, spowoduje to wzrost libido” – powiedziała.

Seksekspert poleca parom, poświęcić dwie godziny na wspólne spanie, nawet jeśli chodzi tylko o seks. Następnie przedyskutować z partnerem co im się podoba, co sprawiło im największą przyjemność i jak chcieliby zrobić to następnym razem.

Chociaż jest to „banał”, poradziła także kobietom, aby założyły seksowną bieliznę, która wprawi ich w dobry nastrój i będą mogły lepiej rozgrzać partnera w sypialni.

A jeśli potrzebujesz dodatkowej zachęty, aby się rozbudzić, zawsze możecie spróbować czytać sobie nawzajem literaturę erotyczną, oglądać razem lekki film pornograficzny lub zakupić zabawki erotyczne, aby nadać waszemu życiu miłosnemu dodatkowej pikanterii.

Mężczyzna penetruje swoja partnerkę od tyłu. Ona czerpie widać z tego ogromną przyjemność.
Nie bój się zapytać co ona lubi najbardziej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *