Do czego służą kulki dopochwowe?

Nawet najpiękniejsza kobieta ma czasem problemy w życiu intymnym. Nie zawsze wiąże się to z brakiem komfortu psychicznego, ale może wynikać z przyczyn fizycznych:

  • nieznajomość własnego ciała – jego potrzeb i stref erogennych;
  • niedopasowanie wielkości narządów płciowych partnerów;
  • zmęczenie fizyczne.

Sex shopy pomogą rozwiązać te problemy, oferując pięknej połowie ludzkości uniwersalną broń do ich rozwiązania – kulki dopochwowe do treningu intymnych mięśni.

To interesujące:

Kulki dopochwowe lub Ben-va były używane już 3 tysiące lat temu w Tybecie i Japonii, aby uzyskać maksymalną przyjemność z intymnego kontaktu. Uważano również, że trening pochwy przekształca energię seksualną w energię duchową.

Reklama kulek dopochwowych. Brunetka z długimi włosami zakrywa swoje nagie ciało białym ręcznikiem.
Kulki dopochwowe na pilota

Nieznajomość mojego własnego ciała

Problem zwykle dotyczy niedoświadczonych lub bardzo nieśmiałych kobiet, które zaprzeczają swojej seksualności. Aby „obudzić” ciało Śpiącej Królewny i oszczędzić jej skromności, użyj wibrujących kulek do powierzchownego (jak na razie) masażu a później zaprezentuj kulki swojej pochwie. Kiedy zostanie z nimi sama, znajdzie dla nich pożytek, a wkrótce zostaniesz nagrodzona jej odpowiedzią w łóżku.

Jakie kulki dopochwowe najlepiej wykorzystać na pierwsze treningi?

Jeśli zdecydujesz się uzupełnić kolekcję zabawek erotycznych pierwszymi kulkami orgazmowymi (jak nazywane są również kulki dopochwowe), lepiej wybrać produkt o teksturowanej powierzchni i namacalnych wymiarach.

Jeśli użyjesz kulek podczas masturbacji i wyjmiesz je na kilka sekund przed orgazmem, odczucia staną się mocniejsze, ponieważ efekt pełności i ich późniejsze wyjście z pochwy przypominają uczucia z intymnego kontaktu.

Brak orgazmu może być spowodowany niedopasowaniem wielkości narządów intymnych partnerów seksualnych. Jeśli powodem jest to, że pochwa partnerki jest znacznie większa niż to konieczne, należy użyć zatyczek analnych, aby ją zawęzić, a kobieta powinna rozpocząć specjalne ćwiczenia za pomocą kuleczek dopochwowych, aby móc w dowolnym momencie skurczyć pochwę.

Kulki dopochwowe Kegel dla początkujących

Ćwiczenia Kegla pomogły wielu kobietom doświadczyć pierwszego orgazmu pochwowego, a także pomagają przywrócić osłabione mięśnie po porodzie do ich pierwotnej elastyczności. Korzystając z „miłosnych jajek” do treningu, kobiety będą musiały:

  • Zaopatrz się w sex hopie w dopochwowe kulki z przesuwającym się środkiem ciężkości lub w wibro-jajko.
  • Naucz się kurczyć mięśnie pochwy przed rozpoczęciem zajęć. W jaki sposób? Wyobraź sobie, że przerywasz oddawanie moczu i kurczysz mięśnie, które ci w tym pomagają. Następnie rozluźnij je. Należy to zrobić kilka razy. Jeśli wszystko się udało, możesz użyć kuleczek dopochwowych.
  • Przed użyciem symulatory należy smarować żelem na bazie wody. Jeśli do ćwiczeń wybierzesz jajko wibracyjne, musisz ułożyć je je szeroką podstawą do przodu.
  • Możesz nosić symulator w sobie przez pewien czas lub cały dzień, okresowo zmniejszając i rozluźniając mięśnie ścian pochwy.

Kulki dopochwowe podczas seksu

Jak urozmaicić seks ciągłym przepracowaniem partnerów? Uwolnij stres dzięki wibrującemu jaju, używając go jako masażera całego ciała, smarując go specjalnym olejkiem. Podczas masażu „odwiedzaj” strefy erogenne, które można wstępnie nasmarować środkami stymulującymi.

Po kilku minutach takiego masażu po twoim zmęczeniu nie pozostanie śladu, a i odezwą się też inne pragnienia, które na pewno ci się spodobają.

Wibrujące jajko jest wygodne, ponieważ:

  • jest uniwersalne i może być używane przez obu partnerów;
  • kompaktowe i nie trzeba się z nim rozstawać nawet podczas podróży;
  • nie przyciągają zbyt wiele uwagi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *