Dlaczego potrzebuję wibratora?

Wiele kobiet traktuje wibrator z uprzedzeniami. Być może jesteś jedną z tych, które uważają, że stosowanie mechanicznych środków pobudzenia jest niemoralne. Niektórzy są również przekonani, że jeśli ciągle używasz wibratora, uzależniasz się od niego i tracisz zdolność do osiągnięcia orgazmu w inny sposób. To nie jest prawda.

Wibrator najlepiej rozważyć jako sposób na zwiększenie wrażliwości seksualnej i badanie mechanizmu orgazmu. Badania wykazały, że dla wielu kobiet wibrator jest pierwszym krokiem w kierunku orgazmu poprzez samostymulację, a następnie stymulację przez partnera i stosunek seksualny. Nie zapomnij kupić żelu na bazie wody, aby nie powodować podrażnień podczas korzystania z wibratora.

Z wibratorem nauczysz się odkrywać nowe obszary Twojej przyjemności
Wibratory dostarczają wiele przyjemności

Jak korzystać z wibratora?

Możesz najpierw wziąć kojącą kąpiel, a następnie usiąść na łóżku. Skoncentruj się na swoich doznaniach. Głaszcz ciało rękami, aby poczuć, jak zareaguje na dotyk. Włącz wibrator i delikatnie dociśnij go do ciała, przybliżając go do tych miejsc, w których dotyk jest szczególnie przyjemny. Nie próbuj natychmiast wywoływać reakcji seksualnej – po prostu złagodź stres i lęk. Po wypróbowaniu go na ciele, rozłóż kolana i nie śpiesząc się, umieść go pośrodku między udami, nie spiesząc się, przesuń wibrator pieszcząc nim swoje uda w kierunku krocza, aż znajdzie się na zewnętrznych wargach pochwy. Następnie, rozchylając palcami wargi sromowe, ostrożnie przesuń wibrator do obszaru łechtaczki.

Zrelaksuj się i ciesz się przepływem wrażeń

Wiedz, że to naturalna i zdrowa reakcja, poddaj się im i pozwól im narastać. Stopniowo zwiększaj czas codziennego użytkowania wibratora do 30 minut; jeśli to konieczne, uciekaj się do fantazji seksualnych, jeśli ci to pomoże. Pomyśl o partnerze lub innej osobie, którą widziałaś. Muzyka zwiększa doznania. Nie ograniczaj swojej wyobraźni, tworząc erotyczną atmosferę. Wypróbuj wszystko, co poprawia Twoją reakcję seksualną. Jeśli na tym etapie doświadczasz orgazmu, usiądź wygodnie i ciesz się uczuciem, które go daje. To naturalny punkt kulminacyjny procesu przyjemności.

Wibrator potrafi dostarczyć podobnych wrażeń do stosunku płciowego z partnerem
Ciesz się każdą chwilą

Opcjonalnie możesz rozpocząć ponowną stymulację wibratorem w tej samej lub innej pozycji, aż do osiągnięcia orgazmu. Nauczywszy się ekscytować i doprowadzać do orgazmu za pomocą wibratora, dziel się wrażeniami z partnerem. Może obserwować, jak się stymulujesz sama lub stymulujesz się wibratorem. Niektóre kobiety szybciej dochodzą do orgazmu i silniej reagują na pieszczoty partnera po tym, jak zaczęły używać wibratora.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *