Dlaczego nadal powinieneś się masturbować w związku

Od najmłodszych lat wielu ludzi uczy się postrzegać masturbację jako haniebny akt. Wręcz przeciwnie, ucieczka jest jedną z najzdrowszych rzeczy, jakie możemy zrobić dla naszego zdrowia seksualnego (i psychicznego).

To świetny sposób, aby poczuć się bardziej dostrojonym do naszego ciała i odkryć, co lubimy, a czego nie lubimy w naszych intymnych relacjach z partnerami i małżonkami.

Masturbacja jako środek przeciwstresowy

Kiedy się masturbujemy i przychodzimy, nasz mózg jest zalewany dobrymi chemikaliami, a mianowicie oksytocyną. Dzięki temu czujemy się szczęśliwi, zadowoleni i bardziej związani ze sobą.

Wielu mężczyzn podnieca pomysł, aby ich partnerka używała wibratorów dla kobiet , więc dobrze jest wykazać się kreatywnością z brudnymi tekstami lub rozmowami wideo, kiedy nie mogą być z nami.

W tym samym duchu gra solo ma kluczowe znaczenie dla ogólnego dobrego samopoczucia w związkach na odległość lub partnerstwach, w których para ma różne popędy seksualne.

Masturbacja to nauczanie

Komunikacja seksualna może być trudna, na przykład, w jaki sposób możemy powiedzieć partnerowi, że nie podoba nam się, gdy robi X, Y lub Z?

Kiedy się masturbujemy, pozwala nam badać własne ciała, aby wiedzieć, co jest dobre. Pozwala nam wtedy raczej pokazywać niż opowiadać.

Rozważ następujący scenariusz: Mąż uwielbia schodzić na żonę, ale nie trafia we właściwe miejsce. Zamiast powiedzieć mu niezręcznie przez żonę: „Kocham cię, ale dziś po prostu nie działa”, czy nie byłoby bardziej seksowne i produktywne, gdyby powiedzieć: „O mój Boże, kocham to tutaj”, pokazując jednocześnie dokładną lokalizację?

Kiedy masturbacja staje się problemem

Kiedy zauważymy, że nasz partner nie jest zainteresowany seksem, czas na poważną dyskusję na temat jego nawyków masturbacji (jeśli oczywiście wiemy, że regularnie się masturbuje). Niektórzy mężczyźni i kobiety uzależniają się od samoopieki seksualnej w takim stopniu, że potrzebują większej stymulacji niż wcześniej, aby wyjść z partnerem.

Mężczyźni mogą również doświadczyć tak zwanego „śmiertelnego uścisku” masturbacji, w którym to momencie regularny seks z penisem w pochwie nie jest tak dobry. Czasami pomocne jest całkowite powstrzymanie się od masturbacji przez pewien czas, aby powrócić do niższej linii podstawowej podniecenia.

Sex shop

Zabawa ze sobą jest normalną częścią każdego zdrowego związku i nie powinna umniejszać fizycznej i emocjonalnej więzi, jaką łączy nas z partnerem. Jest tyle samo zabawek do masturbacji dla mężczyzn, jak dla kobiet, co dowodzi, że satysfakcja seksualna jest nieodłączną potrzebą, a nie brudną tajemnicą.

Aby kupować zabawki do masturbacji dla mężczyzn i kobiet, odwiedź sex shop, gdzie znajdziesz szeroką gamę produktów dla dorosłych – wszystkie zatwierdzone do sesji solo!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *