Devon nazwany „najbardziej niewiernym hrabstwem” w Anglii

Według nowego badania przeprowadzonego przez portal randkowy IllicitEncounters.com, ludzie z Devon w Wielkiej Brytanii najprawdopodobniej oszukują swoich partnerów. Okazało się, że 47 procent żonatych w hrabstwie jest niewiernych, a 44 procent zbawia się obecnie poza domem. Natomiast tylko dwa procent ludzi w innym regionie Surrey dopuściło się cudzołóstwa, a tylko jeden procent ma obecnie romans.

Statystyki z Devon są szczególnie wysokie, biorąc pod uwagę, że średnio siedem procent ludzi w Wielkiej Brytanii pozostawało w związku pozamałżeńskim, a trzy procent jest w nim obecnie.

Przedstawicielka IllicitEncounters.com, powiedziała: „Naszym zdaniem Devon po prostu udzielił znacznie bardziej uczciwych odpowiedzi. „Wcześniej szacowano, że około 40 procent kobiet i 60 procent mężczyzn będzie zdradzać podczas małżeństwa, więc liczby te wydają się niewiarygodnie niskie”.

Według badań przeprowadzonych przez inny portal randkowy Smooch.com, mężczyźni są o jedną trzecią bardziej skłonni do niewierności niż kobiety.

Dziewczyna z chłopakiem kłócą się w swojej sypialni o jego zdradę
Kłótnia po zdradzie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *