Damska bielizna w męskich oczach

Wiele pań spędza sporo czasu aby wybrać dla siebie modnie wyglądającą bieliznę ale czy zwracają przy tym uwagę na to, aby była ona również atrakcyjna dla oka ich mężczyzn?

Jaką bieliznę wybrać, aby wzbudzała pożądanie, była sexy a zarazem czuć się w niej wygodnie i komfortowo. Jak nie zgubić się w ogromie modeli, koronek i rozmiarów.

Zebraliśmy opinie kilku mężczyzn w różnym wieku, co o tym sądzą.

Marian, 53 lata. Staraj się nie przesadzać z kolorami. Byłoby dobrze, żeby bielizna nie umniejszała piękna kobiecego ciała, aby móc w pełni cieszyć się chwilami namiętności. Moim zdaniem, najlepszym wyborem – to ciemne kolory lub czarno-białe kombinacje. Należy zwrócić też uwagę na to, iż oglądana wcześniej bielizna na różnych zdjęciach reklamowych, nie koniecznie będzie się identycznie prezentować i na Tobie.

Karol, 37 lat. Najważniejsze dla mnie – to właściwy rozmiar. Oczywiście, bielizna wygląda bardzo seksownie, kiedy trochę ściska zaokrąglone kształty, co czyni je jeszcze bardziej atrakcyjne, ale starajmy się z tym nie przesadzać. Jeśli rozmiar nie pasuje, kobiecie będzie niewygodnie, i nie będzie do końca się mogła zrelaksować.

Zbyszek, 24 lata. Jest bardzo ważne, aby w ogóle nosić czasami seksowną bieliznę. W przeciwnym razie, będzie wyglądało to trochę śmiesznie: będziemy czuć się nieswojo i nie będzie można myśleć o niczym innym, jak o jej nowej bieliźnie. I jeszcze jedno, bielizna powinna być łatwa w zdejmowaniu! Kiedy nadchodzi ten odpowiedni moment, gdy chcemy usunąć z partnerki ubranie i natrafiamy na skomplikowane zapięcie – nastrój spada…

Jerzy, 29 lat. Kobieta wygląda bardzo seksownie, kiedy używa np również jakiejś biżuterii którą zakłada nie tylko w sypialni, ale także na co dzień. Na przykład, moja żona czasami do seksownej bielizny zakłada jeszcze bardzo ładny wisiorek. Zakłada go również gdy wychodzimy gdzieś razem na kolację. To dla nas bardzo ekscytujące uczucie gdy wiemy w jakich sytuacjach jeszcze nam towarzyszy.

Robert, 34 lata. Bielizna powinna być przede wszystkim wygodna dla kobiety. Po zakończeniu aktu miłosnego, widzimy natychmiast czy kobiecie jest w niej wygodnie, o ile nie ściągnęliśmy jej wcześniej. Nie zajmuje się wtedy jej poprawianiem czy przebieraniem tylko błogim relaksem z partnerem po udanej zabawie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *