Czym kochają mężczyźni?

Zrozumiałe, że nie mówimy o jego uczuciach – mamy na myśli bardziej wyrafinowane preferencje, takie np. jak uszy kobiet czy piersi. Tak, mężczyźni kochają… oczami!

Na przykład, lubią podziwiać atrakcyjne dla nich ciało kobiety w łóżku, na plaży lub w sklepie. Mężczyźni nie są zainteresowani tylko jedną kobietą – w rzeczywistości są poligamiczni. Faceci lubią patrzeć na dziewczyny, które uprawiają miłość z drugą kobietą, jest to rodzaj uosobienia walki między dwoma samicami o najlepszego samca (czyli jego). Ma tu miejsce egoizm, skoncentrowany na typowy trójkąt.

Jakie partnerki cenią faceci?

Mężczyźni bardzo cenią sobie zwłaszcza aktywne partnerki, dla których nie ma żadnych ograniczeń w seksie, z którymi można eksperymentować i poznawać nieznane techniki. Kobiety które są w stanie zaskoczyć mężczyznę, czerpiąc jednocześnie z tego satysfakcję, mogą zdobyć praktycznie każdego partnera. Używane przez nie przy okazji sex zabawki, potęgują jeszcze doznania mężczyzn, bo mężczyźni uwielbiają zabawki sprzedawane dzisiaj dla dorosłych.

Nie zagłębiając się w temat, można stwierdzić, że ludzie kochają wszelakiego rodzaju gry, te planszowe, komputerowe i te związane z seksem, które wspierane dzisiaj przez różnego rodzaju dostępne na rynku gadżety erotyczne, potrafią dodać do naszego życia erotycznego całkiem innych doznań niż dotychczas.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *