Czy większy zawsze lepszy? Prawdziwa prawda o dużych penisach

Czego nie kochać w dużym penisie? To seksowne, satysfakcjonujące, omdlenie warte. Ale kiedy duże staje się zbyt duże? Możesz być przyzwyczajona do kolosalnego penisa, ale nie wszystkie kobiety są.

Panie, które wolą średniej wielkości sedan od Hummera – mamy Was. Nie liczy się rozmiar, ale jak on to pracuje, prawda? W rzeczywistości większe nie zawsze są lepsze. Duży penis może boleć – bardzo. Duży kutas może również ograniczyć Twoje ogólne doznania seksualne. To sprawia, że ​​oralny staje się jeszcze trudniejszy, a anal prawie niemożliwy. Chociaż jesteśmy pewni, że twój mężczyzna nie ma żadnych skrupułów z powodu dużego penisa, powinien dbać o twoją przyjemność – zwłaszcza gdy seks boli.

Jak więc sobie radzicie? Na szczęście istnieje więcej niż jeden sposób na wejście na górę. Zacznijmy od podstaw.

Wybór najlepszego lubrykantu do seksu

Posiadanie odpowiedniego lubrykantu jest ważne, aby czuć się komfortowo ze swoim dobrze wyposażonym kochankiem. Osoby obce lubrykanty mogą błędnie założyć, że nie potrzebują go, dopóki ich mężczyzna angażuje się w wystarczającą ilość gry wstępnej. Jesteś mokry, jesteś gotowy. Nie widzisz problemu.

Nie tak szybko.

Czy jesteś wystarczająco mokry? Twoja pochwa ma około 3-4 cali długości. Kiedy jesteś podniecony, może pomieścić dodatkowe 2-3 cale. Dzieje się tak, ponieważ twoja macica przesuwa się w górę, dając mu więcej miejsca na wejście, gdy będziesz gotowa. W idealnym świecie po prostu zwolnisz i uciekniesz się do gry wstępnej, gdy odczuwasz ból podczas penetracji.

Ale nie mówimy o idealnym świecie. Mówimy o byciu tak napalonym, że chcesz go teraz. Stąd potrzeba lubrykantu.

Najlepszy lubrykant dla kobiet to taki na bazie wody (w przeciwieństwie do silikonu lub oleju). Astroglide zapewnia dobry rozkład smarów, jeśli potrzebujesz szybkiego wprowadzenia.

Oto niektóre z naszych ulubionych, wszystkie bardzo polecane:

Pjur Original Bodyglide Smar silikonowy
Gładki i gładki lubrykant na bazie wody Nawilżony środek nawilżający na bazie
wody
Nastrój Lubrykant na bazie wody

Wybór najlepszej pozycji do seksu

Jeśli chodzi o pozycje i techniki, prawdopodobnie już wiesz, co lubisz. Ale jeśli po raz pierwszy dotykasz większego niż normalnie penisa, poczujesz się jak pierwszy raz. Będziesz ponownie uczyć się seksu. Nie jest to najgorszy problem, ale na początku może być trudny i frustrujący.

Bądź kreatywny dzięki tym wskazówkom:

Poznaj swoje ciało. Możesz pomyśleć, że wiesz wszystko o swojej pochwie, dopóki nie pojawi się duży penis i nie nauczy cię trudnej lekcji. Dlaczego to boli? W co on uderza? (Uwaga spoilera: to twoja szyjka macicy.)
Kiedy lepiej zrozumiesz swoją anatomię i etapy podniecenia, możesz zrozumieć, jak przygotować się do bezbolesnego seksu. Na przykład możesz spróbować być na szczycie, aby kontrolować rytm i głębokość jego penetracji.
Możesz być dumny z pracy bez użycia rąk, ale będziesz chciał przemyśleć tę strategię podczas wykonywania ustnej na facecie z dużym penisem. Użyj rąk, wibratora lub pierścieni na penisa, a skończysz szczęśliwie.

Zabawki dla dorosłych ze sklepu

Kiedy wypróbowałeś już wszystko, a jego rozmiar nadal stanowi problem, twoi przyjaciele z sex shopu zalecają umówienie się na wizytę u ginekologa. Może istnieć uzasadniony medyczny powód suchości pochwy, taki jak niefortunny efekt uboczny recepty, w tym antykoncepcja. Przynajmniej porozmawiaj ze swoim partnerem. Nie możemy tego wystarczająco podkreślić – i to dotyczy każdego problemu związanego z seksem!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *