Czy to jest uchwyt na ręcznik? Nie, to dildo!

Czy kiedykolwiek spojrzałaś na jeden ze swoich przyborów kuchennych i pomyślałaś „hej, to może się przydać w sypialni”? Nie? Może po obejrzeniu najnowszych dzieł marki Raffaele Iannello możesz zmienić zdanie. Pomysłowi wynalazcy wymyślili kilka dość interesujących gadżetów podwójnego zastosowania, takich jak uchwyt na papierowy ręcznik w kształcie dildo, solniczkę czy szczotkę do mycia naczyń.

Są to gadżety, które starają się zatrzymać kobiety w kuchni, ale nie w stylu lat pięćdziesiątych. Mamy tutaj wybór niewinnych z wyglądu silikonowych przyborów kuchennych, ale poczekaj! Pod każdym z gadżetów kryje się tajemnica, a większość z nich jest zasilana bateriami!

Iannello stwierdził, że jego produkty wykonane są w „eleganckich i zmysłowych formach”, które „sugerują kreatywne zastosowania” dla „znudzonych gospodyń domowych”. W tej chwili kreacje projektanta nie są na sprzedaż i nie wiadomo, czy będzie na nie popyt.

Inteligentna zmysłowość Raffaele Iannello Kitchen Sex Toys

Drogie Panie, Macie zamiar dzisiaj stać się taką niegrzeczną dziewczyną… oczywiście w kuchni?. Są chwile w życiu, w których można być wyjątkowo, niegrzeczną. Voila! Przejmij kontrolę w kuchni dzięki tym zabawkom erotycznym! Te fantastyczne zabawki mogły być zaprojektowane wyłącznie przez włoski umysł, w tym przypadku Raffaele Iannello!

Wyobraź sobie skandaliczne niespodzianki, którymi możesz zaskoczyć swojego faceta, udając szczęśliwą kucharkę gotującą zupę lub przygotowującą chili w chłodny zimowy wieczór. Jakie kulinarne przygody przygotujesz w swoim przebiegłym damskim umyśle. Te seksowne zabawki przenoszą wielozadaniowość kobiet na nowy poziom. Zastanów się już dzisiaj nad rozszerzeniem swojego zestawu kuchennego.

Niebieski stojak-uchwyt na papierowy ręcznik pełni również rolę dilda
Stojak na ręcznik papierowy

Zemsta za piłkę nożną

Zastanów się nad możliwością, odkrycia nowego sposobu zemsty na swoim facecie za sobotnią piłkę nożną. A jeśli jesteś jedną z rosnącej liczby kobiet, które też lubią nocne mecze piłki, cóż, nie wiemy … może te przybory znajdą zastosowanie przy czymś innym. Osobiście nie mamy tu na myśli agresywnych zachowań. Nam powiedziano, że mogą być bardzo przyjemne. .. w użyciu.

Widząc Twoją żółtą silikonową szczotkę do szorowania, On myśli, że po prostu porządkujesz kuchnię. W końcu jesteś zagorzałym czyściochem! A TY… przedsiębiorczy, knujący mały diabełku … masz zupełnie inny plan w ręce i umyśle.

Żółta szczotka do mycia naczyń i dildo w jednym
Szczotka do mycia naczyń

Po prostu się uśmiechasz, dodając do swojej zupy kilka dodatkowych ziarenek soli… a twój facet nie będzie wiedział, co robiłaś wcześniej z tą solniczką i z czego tak naprawdę się cieszysz.

Jasno zielona solniczka imitująca dildo
Solniczka dildo

Oczywiście nie oznacza to, że nie możesz znaleźć innych inspiracji seksualnych w kuchni. Co niektórą zawartość lodówki również z pewnością można dobrze wykorzystać do cielesnych zabaw.

Z pewnością dla większości osób pokazane wyżej gadżety będą zbyt śmiałym pomysłem na zabawę i będą wolały zostawić te oryginalne przybory kuchenne do gotowania a zadowolenie uzyskać od prawdziwych zabawek erotycznych, które zostały specjalnie zaprojektowane w tym celu aby zapewnić maksymalną przyjemność.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *