Czy stres wpływa na twoje libido

Czy stres zabija twoje libido? Nie pozwól, aby uniemożliwiło Ci to zdobycie tego, czego potrzebujesz w sypialni. Naucz się trzymać stresory na dystans, korzystając z poniższych wskazówek.

1. Medytuj. Kiedy praktykujesz uważność, lepiej dostosowujesz się do swoich potrzeb – fizycznych, emocjonalnych i seksualnych. Nie zawsze jest łatwo zarezerwować czas, ale prosta poranna rutyna może sprawić, że poczujesz się naładowana i skupiona na teraźniejszości – zwycięskiej kombinacji dla seksu.

2. Masturbuj się. Sex shopy maja elektroniczne „odprężacze” we wszystkich kształtach i rozmiarach. Uwolnij te przyjemne chemikalia, doprowadzając się do orgazmu z jednym z naszych najlepiej sprzedających się produktów:

  • The Womanizer Pro – jeśli masz napięty harmonogram i masz mało czasu, rozważ zainwestowanie w The Womanizer. Ta zabawka erotyczna clit umożliwia przenośną stymulację łechtaczki bez użycia rąk, która przypomina prawdziwe ssanie. Wolisz większą intensywność? Masz do wyboru osiem różnych wzorów wibracji.
  • Oryginalna magiczna różdżka – sesje solo również wymagają gry wstępnej! Użyj Magic Wand na strefach erogennych innych niż genitalia, jednocześnie wykonując masaż dla głębokiego relaksu. Kiedy będziesz gotowy do wyjścia, przesuń różdżkę w dół do łechtaczki i pozwól, aby intensywne wibracje wywołały wstrząsy przyjemności w całym ciele. Naprężenie? Jaki stres?
  • Fleshlight Surge Pink Lady – Mężczyźni potrzebujący uwolnienia są zawsze zadowoleni po przejściu do klasycznego Fleshlight. Ta dyskretna, kompaktowa zabawka, wykonana z materiału SuperSkin, przypomina pochwę. A co najważniejsze, jest gotowy w każdej chwili, gdy potrzebujesz osobistego zwiększenia libido w południe.

3. Weź kąpiel. Policzymy to nawet jako medytację. Zapal świece, wypij lampkę wina – pozwól sobie na co najmniej 30 minut „czasu dla siebie” na relaks w ciepłej wannie z bąbelkami. Dodatkowy kredyt, jeśli pozwolisz swoim dłoniom wędrować lub przeskoczyć prosto do seksownego prysznica z wodoodporną zabawką erotyczną. Podoba nam się stymulator prostaty O Boy 7 Speed dla mężczyzn.

4. Porozmawiaj o tym. Może się wydawać, że łatwiej jest powstrzymać emocje, ale nie ma większego zabójcy relacji niż brak komunikacji. Pozwól swojemu partnerowi być Twoją płytą rezonansową. Jeśli twój stres jest wynikiem nijakiego seksu, spróbuj porozmawiać o tym w otoczeniu nieseksualnym. Bądźcie otwarci na nawzajem swoje potrzeby i fantazje – po prostu mogą naprawić to niskie libido.

Zabawki dla dorosłych z sex shopów

Ponieważ stres może utrudniać lub podsycać popęd seksualny, należy pamiętać, że orgazmy w rzeczywistości zmniejszają stres z powodu uwalniania oksytocyny. Więc nawet jeśli nie jesteś w nastroju, spróbuj zainicjować i zobacz, czy nie czujesz się bardziej zrelaksowany po dobrej zabawie. Najwyższej jakości zabawki erotyczne z sex shopów to niezawodny sposób na pobudzenie libido.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *