Czy możesz zabrać wibrator do samolotu?

Dla większości podróżnych ochrona lotniska jest stresującym doświadczeniem. Czy wolno ci wypić trzy lub cztery uncje płynów? Co robisz z właśnie kupioną latte za 8 dolarów? Czy naprawdę musisz chodzić boso po brudnej podłodze?

Jeśli myślisz o wniesieniu wibratora do samolotu, musisz teraz stresować się jeszcze jedną rzeczą. Dobra wiadomość jest taka, że ​​w większości przypadków jest to całkowicie akceptowalne. Jak w przypadku każdej dobrej podróży, przygotowanie jest kluczowe. Poznaj zasady, zanim spakujesz ten klimat.

Bagaż rejestrowany

Jeśli myślisz o podkręceniu swojej romantycznej ucieczki na wyższy poziom dzięki zabawkom erotycznym, sprawdzenie toreb to łatwy i oczywisty wybór. Nie tylko unikniesz potencjalnie kłopotliwego zapytania ze strony pracownika TSA, ale możesz uciec z pakowaniem kilku zabawek bez martwienia się o miejsce. Aby efektywnie pakować:

 • Zawijaj zabawki w torby do przechowywania lub Ziploc dla łatwej organizacji.
 • Załóżmy, że Twoja torba zostanie losowo sprawdzona. Na wszelki wypadek przynieś środek do czyszczenia zabawek erotycznych.
 • Wyjmij baterie, aby uniknąć przypadkowej aktywacji.
 • Zapakuj płyny, balsamy i lubrykanty do plastikowych toreb na wypadek rozlania.

Wskazówki dotyczące toreb podręcznych

Chociaż przewożenie zabawek erotycznych w samolocie nie jest niezgodne z zasadami, nie oznacza to, że będziesz ich używać w trakcie lotu. Sprawdzanie bagażu to preferowane rozwiązanie. Jeśli jednak twój wibrator jest jedynym powodem, dla którego chciałbyś sprawdzić bagaż, idź dalej i noś go tak długo, jak długo:

 • Upewnij się, że płyny związane z zabawkami erotycznymi znajdują się w butelkach nie większych niż trzy uncje.
 • Wybierz dyskretny klimat, który wygląda jak tubka szminki na siedmiocalowym dildo. Z drugiej strony, jeśli nie jesteś taki nieśmiały, rób swoje!
 • Przygotuj się do odpowiedzi na pytania, jeśli Twoja torba zostanie przeszukana. Jeśli zostaniesz zapytany, po prostu powiedz agentowi, że to zabawka erotyczna lub użyj eufemizmu, takiego jak „osobisty masażer”.
 • Wyjmij baterie. Miejmy nadzieję, że agent TSA zrozumie, że ma do czynienia z zabawką i będzie mniej skłonny do zadawania pytań.
 • Trzymaj w domu zabawki większe niż siedem cali. Nie mogą przekroczyć ochrony.

Trzy najlepsze zabawki godne podróży

 1. We Vibe 4 Plus : jeśli nie planujesz przewieźć całej kolekcji zabawek na samolot, ta wszechstronna atmosfera powinna wystarczyć na każdą podróż w pojedynkę lub odosobnienie dla par.
 2. Slim Teardrop Bullet : wysoko oceniany i niedrogi. Bezpieczeństwo na lotnisku Cię męczy? Odpuść i nie masz maksymalnie 5 $.
 3. Whisper Micro Heated Bullet : mały, cichy i dyskretny wibrator typu bullet. Idealny do pokoju hotelowego w Cancun.

Ograniczenia podróży

Jak każda reguła, obowiązuje tutaj kilka ograniczeń. Na początek, nasze wskazówki mają służyć jako przewodnik po Stanach Zjednoczonych. Jeśli planujesz wyjazd za granicę, poznaj zasady obowiązujące w kraju, który odwiedzasz. W wielu krajach zabawki erotyczne są nielegalne. Nie chcesz, aby skonfiskowano twój ulubiony wibrator, prawda?

Ponadto, jeśli ty i twój partner interesujecie się BDSM, możesz podnieść kilka brwi (i uzasadnionych podejrzeń), próbując wnieść bicze i łańcuchy na pokład. Niektóre zabawki mogą ci ujść na sucho, ale staraj się zachować zdrowy rozsądek. Jeśli nie potrafisz tego racjonalnie wytłumaczyć, najlepiej zostaw to w domu. Zawsze możesz odwiedzić sklep z narzędziami w miejscu docelowym!

Podróżowanie z partnerem nie musi być kłopotliwą próbą, gdy masz na wyciągnięcie ręki zabawki erotyczne dla par. Wystarczy postępować zgodnie z listą kontrolną TSA, aby upewnić się, że Twój klimat jest zgodny pod względem rozmiaru. Wesołych podróży!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *