Czy możesz zabrać wibrator do samolotu?

Dla większości podróżnych ochrona lotniska jest stresującym doświadczeniem. Czy wolno ci wypić trzy lub cztery uncje płynów? Co robisz z właśnie kupioną latte za 8 dolarów? Czy naprawdę musisz chodzić boso po brudnej podłodze?

Jeśli myślisz o wniesieniu wibratora do samolotu, musisz teraz stresować się jeszcze jedną rzeczą. Dobra wiadomość jest taka, że ​​w większości przypadków jest to całkowicie akceptowalne. Jak w przypadku każdej dobrej podróży, przygotowanie jest kluczowe. Poznaj zasady, zanim spakujesz ten klimat.

Bagaż rejestrowany

Jeśli myślisz o podkręceniu swojej romantycznej ucieczki na wyższy poziom dzięki zabawkom erotycznym, sprawdzenie toreb to łatwy i oczywisty wybór. Nie tylko unikniesz potencjalnie kłopotliwego zapytania ze strony pracownika TSA, ale możesz uciec z pakowaniem kilku zabawek bez martwienia się o miejsce. Aby efektywnie pakować:

 • Zawijaj zabawki w torby do przechowywania lub Ziploc dla łatwej organizacji.
 • Załóżmy, że Twoja torba zostanie losowo sprawdzona. Na wszelki wypadek przynieś środek do czyszczenia zabawek erotycznych.
 • Wyjmij baterie, aby uniknąć przypadkowej aktywacji.
 • Zapakuj płyny, balsamy i lubrykanty do plastikowych toreb na wypadek rozlania.

Wskazówki dotyczące toreb podręcznych

Chociaż przewożenie zabawek erotycznych w samolocie nie jest niezgodne z zasadami, nie oznacza to, że będziesz ich używać w trakcie lotu. Sprawdzanie bagażu to preferowane rozwiązanie. Jeśli jednak twój wibrator jest jedynym powodem, dla którego chciałbyś sprawdzić bagaż, idź dalej i noś go tak długo, jak długo:

 • Upewnij się, że płyny związane z zabawkami erotycznymi znajdują się w butelkach nie większych niż trzy uncje.
 • Wybierz dyskretny klimat, który wygląda jak tubka szminki na siedmiocalowym dildo. Z drugiej strony, jeśli nie jesteś taki nieśmiały, rób swoje!
 • Przygotuj się do odpowiedzi na pytania, jeśli Twoja torba zostanie przeszukana. Jeśli zostaniesz zapytany, po prostu powiedz agentowi, że to zabawka erotyczna lub użyj eufemizmu, takiego jak „osobisty masażer”.
 • Wyjmij baterie. Miejmy nadzieję, że agent TSA zrozumie, że ma do czynienia z zabawką i będzie mniej skłonny do zadawania pytań.
 • Trzymaj w domu zabawki większe niż siedem cali. Nie mogą przekroczyć ochrony.

Trzy najlepsze zabawki godne podróży

 1. We Vibe 4 Plus : jeśli nie planujesz przewieźć całej kolekcji zabawek na samolot, ta wszechstronna atmosfera powinna wystarczyć na każdą podróż w pojedynkę lub odosobnienie dla par.
 2. Slim Teardrop Bullet : wysoko oceniany i niedrogi. Bezpieczeństwo na lotnisku Cię męczy? Odpuść i nie masz maksymalnie 5 $.
 3. Whisper Micro Heated Bullet : mały, cichy i dyskretny wibrator typu bullet. Idealny do pokoju hotelowego w Cancun.

Ograniczenia podróży

Jak każda reguła, obowiązuje tutaj kilka ograniczeń. Na początek, nasze wskazówki mają służyć jako przewodnik po Stanach Zjednoczonych. Jeśli planujesz wyjazd za granicę, poznaj zasady obowiązujące w kraju, który odwiedzasz. W wielu krajach zabawki erotyczne są nielegalne. Nie chcesz, aby skonfiskowano twój ulubiony wibrator, prawda?

Ponadto, jeśli ty i twój partner interesujecie się BDSM, możesz podnieść kilka brwi (i uzasadnionych podejrzeń), próbując wnieść bicze i łańcuchy na pokład. Niektóre zabawki mogą ci ujść na sucho, ale staraj się zachować zdrowy rozsądek. Jeśli nie potrafisz tego racjonalnie wytłumaczyć, najlepiej zostaw to w domu. Zawsze możesz odwiedzić sklep z narzędziami w miejscu docelowym!

Podróżowanie z partnerem nie musi być kłopotliwą próbą, gdy masz na wyciągnięcie ręki zabawki erotyczne dla par. Wystarczy postępować zgodnie z listą kontrolną TSA, aby upewnić się, że Twój klimat jest zgodny pod względem rozmiaru. Wesołych podróży!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *