Czy istnieje punkt G? – Francuzi mówią Tak!

Naukowcy z Francji twierdzą, że znaleźli kobiecy punkt G, zaledwie kilka tygodni po tym, jak grupa brytyjskich ekspertów twierdziła, że ​​nie istnieje. Według paryskich ginekologów około 60 procent kobiet ma strefę erogenną, która staje się bardziej funkcjonalna dzięki regularnym interakcjom.

W zeszłym miesiącu naukowcy z King’s College London doszli do wniosku, że punkt G to po prostu wymysł kobiecej wyobraźni, rozdmuchany przez czasopisma i seksuologów. Ale ich odpowiednicy na całym świecie twierdzą inaczej. Powiedzieli, że brytyjskie badanie pokazuje całkowity brak szacunku dla tego, co mówią kobiety.

Francuski chirurg P. Foldes powiedział: „Oczywiste jest, że w kobiecej seksualności istnieje zmienność. Nie można jej sprowadzić do jednoznacznego „tak” lub „nie”.

Nadal nie znalazłaś swojego? Nie masz pewności, czy rzeczywiście go masz? Może nie warto jeszcze rezygnować i jeszcze spróbować szukać go dalej. Pomocne mogą okazać się przy tym liczne zabawki erotyczne, które pomogą ci w poszukiwaniach. Sceptycy mogą nadal twierdzić, ze nie istnieje punk G, ale to nie znaczy, że jego poszukiwanie przez to mniej przyjemne.

Rysunek przedstawiający przypuszczalne położenie punktu G u kobiety
Domniemane położenie punktu G

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *