Brak orgazmu. Jak znów się dobrze bawić?

Każdy marzy o osiągnięciu szczytowania, a orgazm jest kapryśny i nie spieszy się, aby stać się integralną cechą każdego intymnego stosunku. Czy budujemy zamki na piasku, czy może wszyscy czerpią z tego radość? Miłość deklaruje: „Oczywiście, że można!” Jeśli pracujesz nad sobą i identyfikujesz przyczynę.

Powód 1: Seks bez doświadczenia

Intymne niedoświadczenie i brak doświadczenia w związku często utrudniają jednemu lub obojgu partnerów. Z tego powodu brakuje zaufania i niezrozumienia ukochanej osoby. Często trudno jest uzyskać orgazm bez podłoża emocjonalnego.

Podobne przyczyny braku orgazmu zazwyczaj rozwiązuje się wraz z nadejściem doświadczenia, zaufania do związków i przebudzenia prawdziwej zmysłowości.

Powód 2: Bariery fizyczne

Brak orgazmu wiąże się ze specjalną strukturą narządów płciowych. Czasami więc „oddalenie” punktu G sprawia, że ​​kobieta szuka nowych pozycji czy zabawek. A „decyzja”, jak uzyskać orgazm łechtaczkowy, leży na powierzchni: możesz spróbować seksu analnego.

Fizyczna niezgodność, struktura narządów i inne cechy mogą wpływać na odbiór lub brak orgazmu. Jeśli para zwróci się do specjalistów, identyfikacja problemów i ich rozwiązywanie będzie znacznie szybsze.

Brunetka przezywa szczytowanie. Ma zamknięte oczy i otwarte usta z rozkoszy
Przyjemne uczucie podczas szczytowania

Powód 3: Uraz psychiczny i zmęczenie

Stres, napięcie i duża ilość zajęć sprawiają, że nasz układ nerwowy działa w trybie wysokiego alarmu. Często brak orgazmu u kobiet wiąże się z tymi problemami.

Pozwól sobie na relaks, zapomnij o zmartwieniach, skonsultuj się z lekarzem w sprawie przyjmowania specjalnych leków, suplementów diety i produktów „wspomagających libido”.

Przyczyn braku orgazmu jest znacznie więcej i wymieniliśmy tylko te główne.

Jak nauczyć się orgazmu?

Kiedy brak orgazmu podczas seksu jest męczący, czas wziąć sprawy w swoje ręce.

1. Rozwijaj zmysłowość. Ścieżka jest długa ale warto nią iść. Pomoc: masturbacja, masaż erotyczny, stymulatory łechtaczki i kulki dopochwowe.

2. Określenie problemu. Przyznanie, że nic nie czujesz, gdy jesteś blisko, jest przerażające, ale jeszcze gorzej jest być sam na sam z „wrogiem”. Wspólna podróż „przez ciało” w poszukiwaniu ukrytych stref erogennych jest znacznie bardziej ekscytująca.

3. Pozwól sobie na grę. Zauważono, że ciało jest w stanie powtórzyć reakcję. Jeśli więc naśladujesz orgazm wiele razy, może on „nauczyć się” tego zachowania.

4. Zmień środowisko. Zimno, brak światła, przeszkadzający domownicy nie pomogą we wzmacnianiu pożądania z dnia na dzień, co kiepsko przyczynia się do leczenia braku orgazmu.

Naucz się jednak, cieszyć tu i teraz,

Forever Your Love

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *