Blush – przyjazny dla środowiska standard w branży produktów przyjemności

Twórcy pierwszego na świecie biodegradowalnego wibratora ogłaszają inicjatywę „Go Green”, nowe ekologiczne zabawki erotyczne. Blush (www.blushnovelties.com) jest liderem w prawdziwie zrównoważonych zabawkach erotycznych dzięki swojej kolekcji Gaia®; wykonane z nadającego się do recyklingu, biodegradowalnego plastiku pochodzenia roślinnego pochodzącego z kukurydzy. Z okazji Dnia Ziemi 2019, innowacyjna firma produkująca produkty dla przyjemności potwierdza swoje zaangażowanie na rzecz planety:

Nowe zrównoważone zabawki erotyczne

Blush właśnie wprowadził na rynek Gaia Eco Bullet w trzech kolorach do punktów sprzedaży, który jest wyposażony w bezpłatny tester. Wzory Gaia są klasyczne w formie, z silnymi silnikami. Te zabawki są bezpieczne dla ciała i łatwe do czyszczenia!

„W firmie Blush staramy się produkować produkty o wysokiej funkcjonalności z wykorzystaniem zrównoważonych materiałów” – mówi dyrektor generalny Verna Meng. „Bioplastik jest doskonałym wyborem dla wibratorów, ponieważ jest nieporowaty, dzięki czemu jest całkowicie bezpieczny, czysty do stosowania w organizmie i biodegradowalny”.

Promując zrównoważony rozwój zabawek erotycznych, Blush definiuje to jako materiały pochodzące z elementów botanicznych, wykorzystujące mniej gazów cieplarnianych w produkcji i mające najlżejszy wpływ na środowisko po zakończeniu życia. Produkty przyjemności Gaia szybko ulegają biodegradacji przy pomocy przemysłowych zakładów recyklingu. Po kilku wiekach ulegną naturalnej biodegradacji na składowiskach.

Zobowiązanie Blush do bycia przyjaznym dla ziemi jest również widoczne w opakowaniach Gaia, które są wykonane z papieru z recyklingu, bez wkładek z tworzywa sztucznego.

Ekologiczne wibratory - nowość na rynku zabawek dla dorosłych
Linia ekologicznych wibratorów

Sadzenie drzew

Razem z udziałem dorosłych sprzedawców, którzy sprzedają wibratory Gaia, Blush będzie sadził jedno drzewo dla każdego sklepu internetowego, który sprzedawał Gaię i dzielił się ich adresem URL. Producent zasadzi również jedno drzewo dla każdego sklepu, który udostępnia zdjęcia swoich produktów Gaia na półkach.

Detaliści mogą uczestniczyć w inicjatywie sadzenia drzew na kontach Blush Twitter i Instagram. Promocja odbywa się za pośrednictwem mediów społecznościowych (#GaiaGreenTeam ) i przeprowadzona będzie w dniu Dzień Ziemi, 22 kwietnia 2019 roku.

Inicjatywa „Go Green”

Blush ogłasza również ogólnoświatową inicjatywę „Go Green”. Wszyscy pracownicy, którzy kupują lub wynajmują samochody elektryczne i / lub instalują panele słoneczne TESLA w swoich domach, otrzymują zachęty pieniężne wypłacane przez firmę.

„Zmiana klimatu to prawdziwy problem”, mówi dyrektor operacyjny Blush Eric Lee. „Chcę zrobić wszystko, co w mojej mocy, aby chronić przyszłość wszystkich ludzi. Mam nadzieję, że dzięki tej inicjatywie mogę wpłynąć na kilka osób w naszej małej firmie; ogłaszając to naszej branży, mogę wpływać na innych właścicieli firm, aby zrobili coś podobnego. Razem, jako przemysł, możemy coś zmienić. ”

Próbki wibratorów Gaia® dostępne na życzenie

Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź http://blushnovelties.com; strona jest stroną hurtową. Konsumenci mogą kupować produkty Blush Novelties u sprzedawców detalicznych na całym świecie.

O nowościach Blush:

Filozofia Blush polega na tym, że wszystkie ciała są piękne, godne i zasługują na świętowanie i przyjemność. Ich zespół łączy w sobie innowacyjność i kreatywność, aby tworzyć produkty przyjemności pasujące do twoich pragnień, spełniając jednocześnie wysokie standardy zdrowotne. Cena, jakość i Twoje doświadczenie są ich najwyższym priorytetem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *