Biżuteria erotyczna – prezent dla niego

Lubisz sprawiać frajdę partnerowi? Świetnie się czujesz, gdy wiesz, że emanuje od Ciebie sex, a inni patrzą na Twoje ciało z pożądaniem? Nie boisz się eksperymentować, lubisz niekonwencjonalne pomysły a jeśli chodzi o perwersję, idziesz na całość? Jeśli tak, to na pewno masz ciekawą kolekcję biżuterii erotycznej, albo mieć powinnaś.

Biżuteria erotyczna często nie wymaga przekłucia, bazuje głównie na klipsach, dzięki czemu jest łatwa w użytkowaniu. Wybierając artykuły niezawierające niklu, uchronisz się przed niepożądanymi alergiami. Jeśli chodzi o biżuterię na sutki, to proponujemy szereg zaciskowych klipsów, które nie tylko dają efekt drażnionych sutków. Jeśli są one ze zwisającymi łańcuszkami, wyśmienicie ułatwia się ich stymulację poprzez pociągnięcia.

Inny, również podniecający efekt, dają koraliki czy łańcuszki opinające piersi, przymocowane pomiędzy klipsami. Zwisające piórka czy kuleczki, również delikatnie pieszczą piersi i sprawiają rozkosz podczas chodzenia. Zaciski na sutki z regulowaną siłą nacisku pozwalają na dostosowanie ich do indywidualnych upodobań.

Jeśli chodzi o biżuterię waginalną to wszelkiego rodzaju klipsy dają przyjemne uczucie, dzięki ślizganiu się po wargach. Dzięki takiej biżuterii części intymne mogą być delikatnie stymulowane, a kobiety mogą się cieszyć uczuciem podniecenia, nawet w ciągu dnia, ukrywając biżuterię pod bielizną. Wieczorem natomiast idealnie przystroi seksowne ciało, zmysłowo pobudzi partnera i doskonale rozgrzeje kobietę przed kolejnymi poczynaniami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *