Biżuteria erotyczna – pomysł na zrozumienie kobiet

Czy Twoja kobieta też ciągle coś mówi? Ma sto pomysłów na minutę, nigdy nie brakuje jej tematów, a jak nawet na chwilę zamilknie i tak wiesz co ma na myśli. Czytasz to z jej mimiki i gestów, a nawet postawy?

Domeną kobiet jest komunikacja

Nie wszystko da się wyrazić w sposób prosty i zwięzły, mało tego, są rzeczy niemalże niewyrażalne. Dlatego kobiety, które przekazują informacje nawet podświadomie, wyrażają siebie, swój nastrój czy charakter poprzez ubiór, uczesanie, czy różne dodatki i akcesoria. Nie raz na pewno przyglądałeś się ubierającej się kobiecie. Widziałeś setki ciuchów, lecące z szafy. Dziesięć przymiarek, w każdej kreacji wyglądała dla Ciebie równie atrakcyjnie, jednak wciąż była niezadowolona.

Sweterek, w którym tydzień temu przyszła do Ciebie, dziś odrzuciła, twierdząc, że wygląda w nim fatalnie. Wreszcie udało jej się dobrać strój, teraz tylko odpowiednia biżuteria, buty (nie rozumiesz, po co jej tyle butów w szafce), zegarek, torebka, fryzura i perfumy. Dlaczego ona nie używa właściwie jednych perfum? Otóż drodzy panowie, kobieta w ten sposób wyraża siebie i wysyła wam odpowiednie komunikaty.

Fioletowy golf oznacza dzień na NIE, natomiast czarna bluzeczka ze spiczastym, głębokim dekoltem może świadczyć o planowanym polowaniu na spojrzenia mężczyzn.

Spróbuję Ci to przedstawić w prostszy sposób. Jeśli przyszła do Ciebie późnym popołudniem w sportowej, zabudowanej bieliźnie, nie posuniesz się za daleko, jeśli ma na sobie koronkową bieliznę, ma ochotę na flirt, a skromne stringi i ściskający biust pusz-up, krzyczy „weź mnie”, erotyczna bielizna z powabną biżuterią, to propozycja na dłuższą zabawę. A całkowity brak bielizny, którą zastępuje powabna biżuteria erotyczna….dopowiedz sobie sam…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *