Biżuteria erotyczna – klipsy i kolczyki

Biżuteria erotyczna to pomysł nie tylko dla odważnych. Wbrew pozorom, każdy sobie może pozwolić na chwilę szaleństwa i odrobinę kreatywności. Aby pokazać się ukochanemu w seksownym stroju, bardzo ubogim, składającym się z wyrafinowanej biżuterii intymnej, wcale nie musimy cierpieć.

Jest bardzo szeroki asortyment produktów niewymagających stałej ingerencji w ciele. By mieć seksowny kolczyk na sutku przez jedną noc, wcale nie musimy przebijać sobie sutków. To samo z biżuterią przeznaczoną na waginę. Proponuję obejrzenie szeregu ciekawych produktów, tak zwanych klipsów. Można je zakładać tylko do jednorazowych igraszek intymnych, ale także można nosić je na co dzień, pod ubraniami, dzięki czemu cały czas stymulują nasze intymne sfery, sprawiając długotrwałe uczucie podniecenia.

Oczywiście są zwolennicy i przeciwnicy klipsów. Niektóre osoby, uważają, że to żadna biżuteria. Moim jednak zdaniem, nie każdy musi być na tyle odważny, by wykonać piercing w częściach intymnych. Dla niektórych jest to wstydliwe, inni boją się okaleczania tych części ciała, ze względu na trudne gojenie czy ograniczoną higienę, jeszcze inni boją się po prostu alergii. A klipsy są najlepszą alternatywą biżuterii erotycznej, dają podobne rezultaty i zbliżony efekt wizualny. Są doskonałym pomysłem na pobudzenie wyobraźni partnera i środkiem zwiększającym doznania. Na zachodzie taka biżuteria jest bardzo popularna, u nas dopiero wybija się, aczkolwiek coraz intensywniej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *