Biżuteria erotyczna, a piercing miejsc intymnych

Biżuteria erotyczna nie wymaga przekłuwania skóry, w przeciwieństwie do piercingu. Piercing miejsc intymnych w Polsce jest stosunkowo mało popularny. Niewiele informacji można znaleźć na ten temat. Jeśliby przejrzeć strony zagraniczne, można znaleźć naprawdę dużo istotnych informacji.

Przeglądając polskie strony, zauważa się wiele luk, nie ma wypowiedzi specjalistów, a nawet lekarze nie odpowiadają konkretnie na pytania, na przykład czy nieodpowiednie przekłucie członka może doprowadzić do krwotoku. W tej dziedzinie specjaliści ograniczają się tylko do odradzania piercingu miejsc intymnych.

Więcej informacji można znaleźć na forach internetowych, jednak najaktywniejsi są tam internauci, którzy nie mają zielonego pojęcia o piercingu, ale chcą wyrazić swoją opinię. Postaram się tu w skrócie przedstawić przydatne informacje, dotyczące piercingu męskich genitaliów.

Zabieg wykonuje się na ogół przy znieczuleniu poprzez wysmarowanie żołędzia kremem. Ból przy znieczuleniu jest zbliżony do bólu, jaki towarzyszy przebiciu ucha. Ból bez znieczulenia jest znacznie większy, niektórzy twierdzą, że prawie nie do wytrzymania. Większość osób nie ma problemów z gojeniem, jednak przez kilka dni może dochodzić do krwawienia, dlatego czasem stosuje się okłady z gazy.

Przebite miejsce polewa się wodą utlenioną, z czasem zamienioną na sól fizjologiczną. Rana goi się około miesiąca i w tym czasie absolutnie nie wolno uprawiać stosunków seksualnych. Niektórzy odczuwają ból przy oddawaniu moczu tuż po przekłuciu. Wbrew pozorom, bezpieczniejsze przed zerwaniem są grubsze sztangi. Kolczyk taki nie wpływa na uszkodzenia prezerwatywy.

Jest bardzo dużo różnych technik przekłuć. Najpopularniejsze to tzw. PA czyli Prince Atbert Piercing. Igła przy tym kłuciu jest wbijana w cewkę moczową i wychodzi na zewnątrz, poniżej żołędzia. Innymi popularnymi kłuciami są Ampallang, jest to horyzontalne kłucie przez żołądź i Apadravya, usytuowany do poprzedniego prostopadle.

Różne metody kłucia, na różne sposoby podrażniają narządy partnerki, przez co oboje partnerzy cieszą się lepszymi doznaniami. Problem może wystąpić w przypadku partnerki z kolczykiem na języku, jeśli dojdzie do szczepienia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *