Bielizna erotyczna jako temat tabu

Tematy tabu w naszej kulturze występują wciąż bardzo powszechnie. Dla wielu kobiet wciąż jednym z takich tabu jest bielizna erotyczna. Jest to o tyle niezrozumiałe, że żyjemy w świecie, który jest wręcz przeładowany erotyzmem a taki rodzaj bielizny uratował już nie jeden związek.

Przede wszystkim warto obalić jeden mit, bielizna erotyczna wcale nie jest niewygodna. Obecnie jest ona wykonywana z miękkich materiałów, tak by nie obcierała i nie podrażniała skóry. Z reguły jest ona również wykonywana z materiałów elastycznych, tak, by nie krępowała naszych ruchów. Wiele kobiet wystrzega się tego rodzaju bielizny z powyższych powodów, co jest w zasadzie śmieszne. Bielizna erotyczna wielu osobom kojarzy się z osobami o niezbyt dobrej opinii. To znowu sprawia, że wiele pań obawia się po taką bieliznę sięgać. A przecież ubierana na potrzeby atmosfery w prywatnej sypialni, taka bielizna ma zupełnie inne znaczenie, inne przesłanie. Nie warto więc jej demonizować przez pryzmat wyuzdanych zdjęć, na które można naciąć się w internecie czy prasie erotycznej. Drogie dziewczyny, trochę więcej odwagi i spontanicznych reakcji a partner od razu na was inaczej spojrzy.

Erotyczny kostium z siateczki czarny

Coraz więcej z nas kupuje bieliznę, która wywołała by rumieniec na policzkach naszych prababek. Jesteśmy odważniejsze, chcemy czuć się atrakcyjne, pożądane więc tym odważniej dobieramy akcesoria na specjalne randki czy okazję. Bielizna erotyczna musi jednak być dobrze dobrana pod względem rozmiaru, materiałów a przede wszystkim, dostosowana do poziomu naszej odwagi.

Pamiętać trzeba, że nie sztuką jest kupić taka bieliznę, sztuką jest odpowiednio się w niej zaprezentować. Wybierajmy więc takie rodzaje tego typu bielizny, byśmy czuły się w tym komfortowo. Jeżeli bielizna erotyczna danego typu wydaje się nam zbyt frywolna, wybierzmy coś, co będzie dla nas bardziej odpowiednie. Pamiętać bowiem trzeba, że nie tylko ważne jest to, co mamy na sobie, lecz również to, jak w czymś takim się czujemy.

Bielizna erotyczna ma sprawiać, że będziemy czuć się atrakcyjnie, że będziemy wiedziały, że wyglądamy w tym dobrze. Jeżeli w jakimś stroju czujemy się źle, nigdy nie będziemy prezentować się w tym odpowiednio dobrze. Warto o tym pamiętać i pod tym właśnie kontem dobierać odpowiednią bieliznę, na specjalną randkę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *