Bielizna erotyczna jako prezent na urodziny?

Nie masz pomysłu na prezent urodzinowy dla swojej żony, koleżanki, dziewczyny, przyjaciółki, kochanki? Kiedyś w modzie były kolczyki, pierścionki, naszyjniki i inne dziwne rzeczy. Teraz na topie jest bielizna erotyczna. Dla każdej z kobiet znajdziesz coś co będziesz mógł jej kupić z czystym sumieniem.

Aby stać się posiadaczem erotycznej bielizny wystarczy udać się z wizytą do sex shopu. Nic trudnego prawda? No ale jeśli się krępujesz to zawsze możesz zajrzeć do internetowego sex shopu. Tam Cię mama nie namierzy ani ciocia ani wujek ani ksiądz z plebani. Internetowy sex shop gwarantuje swobodne i bez skrepowania zakupy.

Kobieta w czarnej erotycznej bieliźnie i paczuszka z prezentem
Bielizna erotyczna to doskonały pomysł na prezent dla Twojej kobiety

Dobrze by było gdybyś znał rozmiary jakie nosi Twoja kobieta. Warto więc kiedyś wcześniej zapytać mimochodem np. o rozmiar stanika bo bez tego będzie trochę ciężko trafić z udanym zakupem. Pamiętaj jak nie znasz rozmiaru stanika to lepiej nie kupuj erotycznego biustonosza. Ciężko jest trafić z rozmiarem na oko. A źle dobrany stanik choćby nie wiem jaki by był erotyczny, po prostu się nie przyda. Żadna kobitka nie będzie chodzić w za ciasnym albo za luźnym biustonoszu, więc bądź ostrożny z takim zakupem.

Nic jednak straconego, jeśli nie postarałeś się o wspomniane rozmiary wcześniej, zawsze możesz jej przecież kupić jakiś inny erotyczny prezent który sprawi jej wiele przyjemności np. wibrator lub kuleczki rozkoszy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *