Bielizna czy feromony?

Feromony są coraz bardziej popularne wśród zdesperowanej części niezbyt popularnych ludzi i tych, którzy popularni już są ale chcą stać się jeszcze większymi symbolami powodzenia. Jak wiadomo feromony nie działają tak dobrze jak to zachwalają producenci i nie sprawią, że zaatakuje nas zgraja rozochoconych panienek. Zawsze jednak dodaje jakiegoś efektu w trakcie rozmowy z osobą, której względy staramy się zyskać i a nuż widelec może się okazać, że zarobimy te kilka ostatnich wymaganych punktów by zaowocowało to chociaż daniem nam tej wymarzonej szansy.

Później pozostaje nam tylko starać się zaimponować całym sobą drugiej osobie. Jeśli jesteśmy dostatecznie inteligentni to nie powinno nam sprawić to większego problemu. Mimo, że zrozumienie drugiej osoby do prostych rzeczy nie należy to zaimponowanie im już nie będzie aż tak trudne jakby się mogło wydawać i okazuje się, że w wielu przypadkach odpowiednie kanony dla tej interakcji zostały już wyznaczone. Ktoś wcześniej przecierał podobne szlaki i założę się, że w Internecie znajdziemy masę tekstów, które mogą posłużyć nam za jakieś źródło informacji do odrobienia tej ciężkiej pracy domowej.

Warto także zwrócić uwagę na fakt, że prawie nikt nie jest w stanie oprzeć się odpowiedniemu podarkowi a już chwila rozmowy daje nam jako takie pojęcie co druga strona mogła by chcieć otrzymać. Ponadto jeśli nasz związek ewoluował może się okazać że bardziej intymne prezenty jak chociażby seksowna bielizna czy różnego typu zabawki okażą się doskonałym pomysłem na zacieśnienie tego związku.

Blondynka w seksownej czarnej bieliźnie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *