BDSM akcesoria do sypialnianych zabaw we dwoje

1. Kajdanki ze smyczy Bad Kitty

Jako pierwsze BDSM akcesoria prezentujemy, cienkie kajdanki z miękką skórzaną smyczą. Pętle mają regulowaną średnicę, ściśle przylegają do nadgarstka i pewnie mocują partnera podczas ciągnięcia smyczy. Długość smyczy z pętlą 90 cm.

Cienkie kajdanki z miękką skórzaną smyczą

2. Kette mit Klemmen metalowe zaciski na sutki z łańcuchem

Metalowe zaciski na sutki Kette mit Klemmen klipsy na nyple z łańcuchem łączącym. Długość klipsów 2,3 cm.

Metalowe zaciski na sutki Kette mit Klemmen

3. Zestaw obejm wykonany ze skóry naturalnej Arsenal

Komplet składający się kołnierza, kajdanek i szekli. Te BDSM akcesoria, wykonane są z naturalnej gładkiej skóry w kolorze czarnym, ozdobione nitami. Każde akcesorium ma jeden spawany pierścień. Klamra z tyłu pozwala na zmianę dopasowania atrybutów. Wszystkie elementy można na życzenie zapiąć skórzanymi łącznikami na karabińczykach. Miękka skóra i praktyczne połączenia zapewniają maksymalny komfort użytkowania.

Komplet składający się kołnierza, kajdanek, szekli, wykonany z naturalnej skóry gładkiej w kolorze czarnym, ozdobiony nitami

4. Kajdanki zapinane na łańcuszek na dwa karabińczyki

Kajdanki poliuretanowe do odgrywania ról sprawdzą się niejednokrotnie w trakcie sypialnianych zabaw z ukochanym… Regulowany rozmiar.

Kajdanki poliuretanowe do odgrywania ról

5. Zestaw erotyczny do gier bdsm 10 elementów

Cały zestaw erotyczny do zabaw składający się z 10 elementów wykonanych z wysokiej jakości sztucznej skóry. Zestaw dobrany tak, aby sesja bdsm z jego użyciem była jak najprzyjemniejsza dla wszystkich jej uczestników. Kajdanki, kajdany na nogi, knebel, obroża ze smyczą, a nawet linka – to fiksatory, dzięki którym podniecenie będzie narastać nawet w trakcie ubierania się. Zaciski na sutki, bicz i pałeczka z piór to najlepsze przedmioty do ukarania i torturowania niegrzecznego i już bardzo napalonego niewolnika. Fantazjowanie i urzeczywistnianie najśmielszych pragnień to przyjemność. Miękka krawędź klipsów nie pozostawia śladów na skórze, nawet przy nieostrożnym obchodzeniu się z nimi.

Zestaw erotyczny do zabaw bdsm 10 elementów wykonanych z wysokiej jakości sztucznej skóry.

6. Zestaw do ograniczania w łóżku

Zestaw do intymnych przyjemności. Zestaw do łóżka ze zmysłowej kolekcji akcesoriów erotycznych Scandal premium. Podszyte od wewnątrz przyjemną aksamitną tkaniną, kajdany na nadgarstki i kostki eliminują dyskomfort i podrażnienia skóry. Również od zewnątrz szekle ozdobione są designerskim wzorem z błyszczących czerwonych nitek. Zestaw jest idealny do każdego rozmiaru łóżka. Szekle mogą być używane z pasami lub oddzielnie. W zestawie: 4 regulowane paski do przywiązania do łóżka za pomocą metalowych kółek i karabińczyków, pasek do pełnego zamocowania całej konstrukcji z tyłu łóżka lub materaca, maska, knebel. Długość każdego paska 144 cm, długość całkowita pasków 363,2 cm, długość mankietu (można używać oddzielnie) 36,75 cm.

Zestaw do łóżka ze zmysłowej kolekcji akcesoriów erotycznych Scandal premium

7. Oddychający knebel kulkowy LUX FETISH, Czarny

Gag Lux Fetish ma postać plastikowej kulki z otworami wentylacyjnymi. Mocowany jest paskiem z metalowymi okuciami. Pasek reguluje długość obwodu gaga od 42 cm do 60 cm Urządzenia takie znajdują szerokie zastosowanie w uprawianiu gier BDSM. Korzystając z nich należy jednak pamiętać o środkach bezpieczeństwa.

Gag Lux Fetish ma postać plastikowej kulki

8. Zestaw Shades-of-Grey Keep Still Bondage

Poznaj nowe zabawki z zestawem Keep Still z oryginalnej kolekcji Fifty Shades of Grey, poświęconej światowemu bestsellerowi 50 Shades of Grey.

Keep Still pozwala mocować nadgarstki i kostki zarówno w pionie, jak i poziomie. Możesz wybrać sposób mocowania partnera, czy będzie on sztywno umocowany, czy swobodnie rozłożony na łóżku… Uniwersalność zestawu pozwala na użycie wielu pozycji. Odpinane mankiety mogą być używane oddzielnie.

W skład zestawu wchodzą:

  • komplet pasów do mocowania do łóżka;
  • mankiety na rzepy z futrzaną podszewką dla większego komfortu;
  • tabliczka na drzwiach zachęcająca do wejścia i satynowa opaska na oczy.

Długość pasków: 208,3 cm, jeden rozmiar pasuje do każdego łóżka. Zestaw jest łatwy w montażu i nie wymaga żadnych narzędzi.

Komplet pasów do mocowania do łóżka

9. Desingerska obroża ze smyczą

Luksusowa smycz, która spodoba się szczególnie dziewczynom. Podkreśl swoją rolę pięknym kołnierzem! Szeroki kołnierz, ozdobiony chromowanymi nitami i niebieskim kryształem, wykonany jest ze sztucznej skóry. Akcesorium zostało wyposażone w duży pierścień, do którego przyczepiony jest łańcuszek do smyczy. Smycz jest odpinana. Kołnierz jest regulowany za pomocą dwóch rzędów guzików. Szerokość – 5 cm.

Luksusowa smycz, która spodoba się szczególnie dziewczynom

10. Satynowe kajdanki z mocowaniem do drzwi Skandal Over the Door Cuffs

Miękkie designerskie szekle do mocowania na drzwiach ze zmysłowej kolekcji akcesoriów erotycznych Scandal premium. Opaski na nadgarstki od wewnątrz wykończone są przyjemnym aksamitnym materiałem, który niweluje niepożądany dyskomfort i podrażnienia skóry. Z zewnątrz szekle ozdobione są fajnym wzorem z błyszczących czerwonych nitek. W zestawie pasek o regulowanej długości do 73 cm z przezroczystym cylindrem, który należy przerzucić na drzwi i zamknąć. Szekle mogą być również używane oddzielnie od pasa jako kajdanki. Mocowany i zdejmowany za pomocą uniwersalnych karabińczyków. Długość – 73,75 cm.

Opaski na nadgarstki od wewnątrz wykończone są przyjemnym aksamitnym materiałem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *