Badanie ujawnia wybryki seksualne najlepszych studentów Wielkiej Brytanii

Są nie tylko jednymi z najzdolniejszych Brytyjczyków, ale studenci Uniwersytetu Cambridge są również jednymi z najbardziej żądnych seksualnych przygód, jak sugerują wyniki nowego badania.

Badania przeprowadzone przez gazetę studencką Tab wykazały, że prawie połowa z nich miała dwóch różnych partnerów seksualnych w ciągu jednego tygodnia w którymś momencie swojego pobytu na prestiżowym uniwersytecie.

Co więcej, trzy procent stwierdziło, że miało co najmniej pięciu partnerów seksualnych w ciągu jednego tygodnia, podczas gdy co piąty uprawia seks codziennie.

Komentując, autor badania Abi Lewis zasugerował, że otwierające oczy odkrycia mogą pomóc Cambridge University zyskać nową popularność, obok statusu jednego z najlepszych ośrodków nauki na świecie.

„Mimo tych ciekawych i zaskakujących wyników, Cambridge nie jest na pewno uczelnią pełnych ludzi tylko z obsesją na punkcie nauki i głodu seksualnego, jak się to czasem przedstawia” – powiedział.

Mówiąc bardziej poważnie, badanie wykazało również, że około jeden na trzech studentów zna przynajmniej jedną osobę, która na uniwersytecie zachorowała na chorobę przenoszoną drogą płciową.

Jedna z par studentów z Cambridge również niedawno opublikowała wiadomość dotyczącą stworzenia internetowego biuletynu informacyjnego, w którym zaprezentowali ostatnie wyniki badań i erotyczne życie uczelni.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *