Badanie nawyków seksualnych w sypialniach Wielkiej Brytanii

Nowa ankieta na temat nawyków seksualnych podniosła wieść o tym, co naprawdę dzieje się w sypialniach brytyjskich par. Magazyn Stella Sunday Telegraph przeprowadził ankietę wśród prawie 2000 czytelników, aby dowiedzieć się, jak zadowoleni są ludzie z ich życia seksualnego i jak często odbywają stosunki seksualne.

Wśród najbardziej znaczących odkryć ujawniono, że małżeństwa uprawiają seks średnio dziewięć razy w miesiącu

Pokazało to również, że 32% kobiet zawsze ma orgazm podczas seksu, podczas gdy 34% czasami tak ma, a 6% nigdy nie osiąga orgazmu. Zapytane o satysfakcję seksualną około 22 procent kobiet stwierdziło, że jest bardzo zadowolonych ze swojego życia seksualnego, w porównaniu z 16 procentami mężczyzn.

Badanie potwierdziło również, że mężczyźni myślą o seksie częściej niż kobiety, a 28 procent mężczyzn twierdzi, że uprawia seks w wyobraźni co najmniej co godzinę, w porównaniu do zaledwie czterech procent kobiet. Być może dzieje się tak dlatego, że kobiety mają inne priorytety, np. zakupy.

Ankieta przeprowadzona w grudniu przez stronę modową MyCelebrityFashion wykazała, że ​​kobiety myślą o zakupach trzy razy częściej niż o seksie.

Mężczyzna pieści po udach swoją partnerkę.
Miło jest podzielać swoje zainteresowania seksualne

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *