A co, jeśli kobieta jest znacznie starsza od mężczyzny. Nie ma problemu!

Na pierwszy rzut oka może się wydawać, że w sytuacji, gdy kobieta jest znacznie starsza od mężczyzny, istnieje wiele różnych negatywnych punktów. Rzeczywiście istnieją pewne wady. Na przykład, zgodnie z prawami logiki, kobieta w wieku powyżej 40 lat powinna już mieć dzieci, a zatem i męża (byłego męża lub kilku byłych partnerów). To rzeczywistość, z którą trzeba się pogodzić.

Z drugiej strony Twoja kochanka ma wspaniałe doświadczenia życiowe. Być może tak być, że wraz z dziećmi cała góra jej problemów spadnie na Twoją głowę. Ale nie zawsze tak jest. Dojrzałe samotne kobiety są przyzwyczajone do samodzielnego rozwiązywania problemów. Jedyne, co może ci się nie podobać, to jej troski, ponieważ taka kobieta zawsze ma się czym martwić.

Różnice wieku między kochankami
Ona starsza od niego

Nie podoba ci się, że wszyscy wokół zwracają na ciebie zbyt wiele uwagi – taką niezwykła parą?

Dlaczego współczesne społeczeństwo (i zawsze tak było) nie postrzega w ten sposób pary, która składa się z dojrzałego mężczyzny i dwudziestoletniej dziewczyny? Staraj się nie reagować na to zbyt boleśnie. W końcu, czy to naprawdę ma znaczenie, co myślą o Tobie inni? Pokaż światu, że jesteś zadowolony z tej konkretnej osoby.

Być może niektórzy z Twoich przyjaciół powiedzą, że ta kobieta wybrała dla siebie młodego kochanka, aby łatwo cię manipulować, ponieważ chce dominować, odgrywać rolę lidera w związku. To się oczywiście zdarza. Ale może to naprawdę prawdziwa miłość, której poddają się wszystkie grupy wiekowe?

Różnica wieku między kochankami nie ma dzisiaj większego znaczenia
Różnice wieku w związkach

Pamiętaj, jak seksowna jest Twoja kochanka

Dla kobiety w średnim wieku głównym celem związku (szczególnie dla osób, które niedawno się rozwiodły) jest jak najlepsze wykorzystanie seksu. A ty jesteś młodym i zdrowym mężczyzną. Dlaczego nie miałbyś zaspokajać z nią wzajemnych pragnień? Co więcej, takie kobiety podczas uprawiania miłości często są bardziej zrelaksowane niż młode dziewczyny. Stąd kolejny plus – możesz nawet nauczyć się czegoś przydatnego w sensie intymnym.

Teraz o doświadczeniach życiowych Twojej towarzyszki

Czterdziestoletnie panie od dawna nauczyły się nie dostrzegać wszelkiego rodzaju obaw i wątpliwości. Łatwo określają, co jest ważne w życiu, a co drugorzędne. Taka kobieta nie dręczy cię odwiecznym dziewczęcym problemem o nazwie „Nie mam w co się ubrać” (przynajmniej nie tak często). W większości przypadków jest to pewna siebie, samowystarczalna osoba, która zna swoją wartość i myśli nie tylko o zakupach i modnych przyjęciach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *