10 zasad seksu na jedną noc

Czy lato naprawdę zaczęło przejmować nad Tobą kontrolę, czy pragniesz romansu i chciałbyś/chciałabyś przeżyć przygodę? Jednorazowy seks jest do tego odpowiedni, jeśli grasz według odpowiednich zasad. Poniżej załączony jest mały kod …

Zasada numer 1: Rozmawiać?

Nikt nie odmówi słodkiej rozmowy z odrobiną flirtu, chociaż ludzie są dorośli i wiemy, do czego to prowadzi, prawda? Jednak lubimy tę grę wstępną, ponieważ nie chcemy być tylko kawałkiem ciała dla swojego partnera, prawda?

Seks na jedną noc dostarcza obu partnerom sporo emocji
Miłosne uniesienia

Zasada nr 2: Wybór miejsca

Seks z przypadkowym partnerem nie jest powodem do zaproszenia go do domu. Hotel na jednorazowe spotkanie jest idealny. Przecież nie potrzebujesz dodatkowych świadków takich jak przy spotkaniach w parku czy na imprezie z przyjaciółmi.

Zasada 3: Chroń siebie i innych

Choroby przenoszone drogą płciową i przypadkowa ciąża nie są uwzględnione w Twoich planach? Koniecznie zaopatrz się w prezerwatywy, zanim pójdziesz na polowanie. I to bez względu na płeć. Nawiasem mówiąc, są prezerwatywy dla kobiet. Nie próbowałaś? Jest teraz powód!

Zasada nr 4: Brać prysznic?

Przed – bezbłędnie, a także po. O ile oczywiście cała sytuacja nie zaskoczyła Cię w najbardziej nieodpowiednim momencie i nie było na niego już po prostu czasu.

Zasada nr 5: Dwa kieliszki wina nie zaszkodzi

Kobieta i mężczyzna zwykle czują się niezręcznie w kontakcie z nowym partnerem. Dlaczego więc nie zdjąć tego ciężaru przy dobrym drinku? Tylko nie przesadzaj!

Zasada numer 6: Brak zdjęć

Nawet jeśli nie jesteś z nikim w związku, na przykład ze swoją przypadkową miłością, dlaczego masz sobie przysparzać więcej potencjalnych kłopotów? Zwykle wyskakują one, gdy naprawdę ich nie potrzebujesz…

Na jednorazowy seks najlepiej wybrać hotel
Noc w hotelu z nieznajomym

Zasada numer 7: Bez pośpiechu

Kobieta zgadza się na jednorazowy seks, aby doświadczyć nowych emocji, a nawet spróbować czegoś nowego dla siebie. Może warto trochę poczekać zanim przejdziesz do rzeczy zabawiając ja flirtami co wzmocni u niej zapowiedź czegoś wyjątkowego?.

Zasada numer 8: Śpij, moja miłości, śpij…

Nawet podczas seksu w hotelu potrzebujemy marginesu czasu, aby partnerzy mogli wziąć prysznic i przygotować się. Jeśli znajdziesz się na swoim terytorium, lepiej zostawić partnera na noc, aby mógł się zrelaksować i nie pić nerwowo kawy o drugiej w nocy, czekając na przyjazd taksówki…

Zasada numer 9: Prawo uprzejmości

Istnieje wiele sposobów wyrażenia wdzięczności za wzajemne pieszczoty: od elementarnego „dziękuję” po ciepłe uściski we śnie. Zaserwuj sobie bajkę w pełnej wersji, jeśli realizujesz ją właśnie w swoim życiu!

Zasada numer 10: Zrywanie się rano…

Wszystko było miłe, i nadszedł szczęśliwy koniec, kiedy się obudziłeś. Na koniec możesz powtórzyć to, co wydarzyło się w nocy, ale kawa z kanapkami będzie zbyteczna.

Nie wymieniaj kontaktów, jeśli w nocy opinia o jednorazowym seksie z tą osobą się nie zmieniła. Po co zamieniać bajkową przygodę w niekończący się koszmar oczekiwania na telefon?

Bądź wierny/a swoim zasadom.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *