10 sposobów na lepszy seks dziś w nocy

10 wskazówek, które doprowadzą Twoją sypialnię do zupełnie nowego poziomu

Dobre życie seksualne wymaga czasu i wysiłku, aby je utrzymać. Nie zawsze będzie to łatwe – ciągle jesteśmy zajęci pracą albo nauką co często pozostawia nas zmęczonych i pozbawionych wyobraźni i motywacji niezbędnych do utrzymania życiowego tempa. Posiadanie dobrego seksu niekoniecznie oznacza spędzanie wielu godzin na zabawie lub używaniu wibratora lub innej zabawki erotycznej.

Kobiety są cyklicznymi stworzeniami, a jej popęd seksualny będzie różnił się zależnie od hormonów i tego, co dzieje się w jej życiu. Czasem zajmuje jej trochę więcej czasu, a sama piosenka i taniec mogą nie wystarczyć. Dotyczy to również Ciebie. Dlatego ważne jest, aby dodać kilka innych stymulujących aspektów do swojego życia seksualnego, aby zachować ciekawość.

Oto 10 wskazówek na temat lepszego seksu, które powinny podtrzymywać Twoją pomysłowość przez jakiś czas.

1. Użyj opaski na oczy

Czarna zmysłowa opaska na oczach brunetki

Rozkosz seksualna ma wiele wymiarów, ale najważniejszym organem seksualnym, jaki mamy, jest nasz mózg. Kiedy jeden zmysł ma utrudniony dostęp do bodźców, nasze pozostałe zmysły – poprzez mózg – krzyczą, aby to zrekompensować w inny sposobów. Na przykład, osoba niesłysząca zwiększy świadomość zmysłów – wzroku, węchu, dotyku i wibracji. Możesz wykorzystać tę wrodzoną zdolność i wykorzystać ją na swoją korzyść: Opaska na oczach partnerki zwiększa jej zmysłową świadomość. Nie wie, gdzie jesteś i co będziesz robić dalej. To stwarza oczekiwanie na lepszy seks. Możesz bezlitośnie droczyć się z nią zmysłowymi dotykami piórem czy językiem. Zacznij delikatnie, aby powoli poczuła ekscytacje poprzez swoje zakończenia nerwowe co uczyni je znacznie bardziej wrażliwymi. Uważaj jednak, aby nadmiernie ich nie stymulować, ponieważ po pewnym czasie neurony przestają reagować z taką intensywnością, a odczucie staje się słabsze.

2. Spróbuj być nauczycielem – i studentem

przebranie nauczycielki z wycięciem na pośłąðki

Po pewnym czasie możesz pomyśleć, że wiesz, jak sprawić przyjemność partnerowi pod każdym względem, ale rzadko jest to prawdą. Zawsze jest coś, czego nie próbowaliście i zawsze będzie coś, co zawsze robi ktoś inny, co można zrobić inaczej.

Aby temu zaradzić, poproś o sesję lekcyjną, w której nie myślisz, że wiesz wszystko i jesteś na łasce drugiego jako uczeń. Porozmawiaj o rzeczach, których nie próbowałeś, ale chciałbyś, wybierz jedną propozycję od partnera, a potem zabierz się za jej realizację. Często łapiemy się na tym, że wiemy, co nasi partnerzy lubią, i po pewnym czasie staje się to “normą, w jaki sposób to robić”. Porzuć ten mit i usiądź na krześle studenta na jakiś czas, aby poprawić swój seks, którego nie pożałujesz. Do tej zabawy można wykorzystać nawet przebrania nauczycielki

3. Handel zmysłowymi masażami

Partner masuje nagą partnerkę

Zmysłowy dotyk to jedna z najbardziej relaksujących i seksownych rzeczy, które możesz zrobić dla swojego partnera, dlatego właśnie trafia on do naszych 10 wskazówek na temat lepszego seksu. Nasze ciała są prawie bez wyjątku napięte w pewnym obszarze, jeśli nie wielu obszarach. Utrudnia to przepływ energii – w tym przepływ energii seksualnej. Wyobraźmy sobie samochód, który ma zatkany filtr paliwa: paliwo (nasza energia) nie może dostać się tam, gdzie musi szybko i sprawnie dotrzeć, a samochód działa nieefektywnie.

Relaksujący zmysłowy masaż może odblokować jej ciało do bardzo intensywnych orgazmów i znacznie lepszego seksu w końcu. Zdolność do zrelaksowania partnera w ten sposób powinna być wysoko na liście umiejętności do opanowania. To samo dotyczy obojgu partnerów: Różnica między głęboko relaksującym masażem a zmysłowym masażem jest w sposobie dotyku – nie chcesz zbytnio zrelaksować masowanej osoby, bo prawdopodobnie będzie po prostu chciało się jej spać.

Kluczem w tym przypadku jest czuwanie, gdy jej ciało się rozluźnia. Oznacza to użycie mocnniejszego dotyku, połączonego ze zmysłowymi delikatnymi pieszczotami. Po rozluźnieniu jej dużych mięśni – barków i pleców – udaj się w dół do jej pośladków. Masaż może następnie zacząć wędrować w pobliżu, ale nie bezpośrednio jej wewnętrznych ud, pośladków i sromu. Nie zapomnij o jej rękach i stopach – na naszych rękach i stopach są tysiące zakończeń nerwowych, które są bardzo wrażliwe na dotyk. Do masażu warto użyć odpowiedniego olejku lub balsamu, których jest w sprzedaży cała masa

Jeśli nie masz pojęcia, co to dobry masaż lub jak go wykonać, spędź trochę czasu na “lekcji” ze swoim partnerem i dowiedz się, co lubi, albo po prostu wędruj dłońmi po całym ciele, odkrywając wrażliwe miejsca. Nie przeskakuj od razu do “gorących” miejsc, bo możesz zepsuć cały efekt.

 

4. Zorganizuj zabawę w jakimś przebraniu

Biało czerwone przebranie pielęgniarka

Udawanie, że jesteś kimś, kogo nie znasz, przychodzi łatwo niektórym ludziom. Jednak ma to swoje zalety, gdy jest zrobione dla zabawy. Wychodzenie z roli bycia “sobą” może być świetnym sposobem na udzielanie sobie nawzajem pozwolenia na zachowanie się w inny sposób dla lepszego seksu. Wejście w rolę kogoś innego podczas zabawy seksualnej to bardzo przyjemny sposób na przekazanie partnerowi różnych wrażeń i wypróbowanie rzeczy, których wcześniej nie robiłeś. Odgrywanie ról to świetny sposób na lepszy seks i dobrą zabawę ze swoim partnerem w lekkim, ale seksownym stylu. Najczęściej robią to kobiety, które przebierają się po prostu dlatego, że mają większe zasoby ubrań, bielizny i makijażu – ale nie zapominajcie, że możecie grać w taką zabawę razem. Zobacz jakie przebrania najczęściej kupują Polacy

5. Rozmawiaj o swoich fantazjach

Kobieta szepcze do ucha partnera swoje skryte fantazje seksualne

Rozmowa o swoich fantazjach ze swoim partnerem to bardzo sprzyjająca forma seksu. Zwiększa to komunikację z partnerem, co ma również ogromne znaczenie, pomaga także lepiej poznać się nawzajem, aby uzyskać lepszy seks.

Tak, możesz być zaskoczony tym, co wychodzi z jej ust, ale to działa w obie strony. Na początku niech to będą delikatne pytania nie rzucające jej w głęboki krąg z fantazjami o ludziach, których znasz i ujawni jej fetysze, których nie jesteś pewien. Usiądźcie wygodnie przy kieliszku wina, na razie jeszcze ubrani. Fantazja może również zostać włączona do gry na rzecz lepszego seksu. Użyj swojej wyobraźni i zachowuj się sexy. Wypróbuj to na zmianę i zobacz, dokąd cię to prowadzi.

6. Zagraj w grę

Gra w rozbieranego przy pomocy kart

Zdobądź talię kart i zagraj w rozbieranego pokera, aby rozpalić wasze zmysły. To może wydawać się czymś, co robiłiście, gdy byliście w liceum, ale dorosły rozbierany poker to dobry sposób na powolne budowanie napięcia seksualnego. Kiedy oboje jesteście nadzy (lub prawie nadzy), możecie zacząć od naprawdę zabawnej gry: przegrana oznacza, że ​​druga osoba wybiera, jakie czynności wykonuje dla niego przegrany. Ustalane limity czasowe, takie jak jedna minuta na to działanie, spowodują, że może to być długotrwała gra uwodzenia, która na koniec spowoduje, że oboje będziecie domagać się zwycięstwa lub przegranej.

Istnieje wiele innych gier, w które możecie zagrać. Ważne jest aby była ona taka w której jest regularny zwycięzca i przegrany, aby móc odpowiednio nagradzać i karać. W sprzedaży znajdują się również specjalne gry przystosowane do takich okazji. Największą zaletą takich gier jest to, że możesz poprosić drugą osobę o zrobienie czegoś w określony sposób, co niekoniecznie musieliście zrobić wcześniej.

7. Sprośna rozmowa

Rozmowa o sprośnych rzeczach

Rozmowa o sprośnych rzeczach istnieje od tysiącleci, ​​ludzie lubią to robić, ponieważ ma w sobie coś, czego nie ma w seksie: słowa. Ponieważ nasze mózgi są naszym największym aparatem seksualnym, automatycznie reagujemy na wypowiadane słowa – szczególnie, gdy ktoś mówi nasze imię. Mówione słowo wywołuje emocje, odczucia i przepływ krwi do różnych rejonów ciała, w zależności od tematu.

Może to działać również bardzo na Twoją korzyść, jeśli chodzi o mówienie sprośnych słówek do Twojej kobiety, ponieważ panie są szczególnie podatne na to, co dzieje się w ich uszach (i nie mam na myśli kolczyków czy klipsów na uszy). Mówienie “sprośnie” jest jednak formą sztuki, ale kiedy jest źle robione, może wywoływać u słuchacza “drgawki: (co, spójrzmy prawdzie w oczy, nie jest takie złe, ale nie jest tu celem). Nie pozwól jednak, by cię to zniechęciło.

Zacznij od łatwych, neutralnych tematów, takich jak to, jak się przy niej czujesz, jak bardzo cieszysz się z tego, co robisz i co chcesz dla niej zrobić. Nie dajcie się ponieść emocjom, ale pozwólcie, by to wypłynęło z was naturalnie. Sprośna rozmowa może być początkowo nieco zniechęcająca, jeśli nie jesteś przyzwyczajony do werbalizowania tych rzeczy, więc ćwicz. Zobaczysz, jak ona na ciebie reaguje. Sprośna dyskusja jest również objęta kategorią “zachęty” – gdy zobaczy, że bardzo ci się podoba, bardziej będzie jej się to podobało. Surowość seksualnej namiętności wywołanej sprośną gadaniną polega na tym, że jest tak skuteczna.

Bądź ostrożny z przeklinaniem za dużo – chociaż dobra dawka wulgarnego języka jest nieodłączną częścią sprośnej rozmowy, zbyt wiele przekleństw i przezwisk może zadziałać odwrotnie. Staraj się używać pozytywnych słów, i pomiń powszechnie używane obraźliwe słowa. Obserwuj jak w jej trakcie osoba na to reaguje – po prostu upewnij się, że poradzi sobie z tym, zanim wejdziesz w swoją tyradę brudu. Jest szansa, że usłyszane od Ciebie słowa rozpalą ją do czerwoności.

8. Wypróbuj kilka nowych pozycji

Kobieta siedzi nago na mężczyźnie

foto: doodoo.ru

Wiesz już, jak doprowadzić ją do orgazmu na dwa sposoby (prawdopodobnie). Powtarzacie je regularnie, ponieważ działają – i nie ma w tym nic złego. Jeśli jednak nigdy, przenigdy nie wypróbujesz żadnych nowych pozycji, jak się kiedykolwiek dowiesz czy są lepsze od tych które stosujecie? Nowe pozycje wymagają dość wysokiego poziomu pobudzenia u twojej ukochanej, więc wybierz swój czas, by zaproponować nową pozę, gdy ona wyraźnie czuje się bardzo pobudzona.

Nie ma ograniczeń co do liczby sposobów uprawiania seksu, więc możesz użyć swojej wyobraźni i wymyślić tyle niesamowitych pozycji, ile tylko chcesz. Np.  po prostu zmiana lokalizacji może radykalnie zmienić pozycję, więc rozważ to również (na przykład na górze pralki, na ławce, dywanie lub stole).  Tutaj macie parę rzeczy które mogą się przydać przy wymyślaniu nowych pozycji. 

9. Użyj pierścienia erekcyjnego

Czarny pierścień erekcyjny trzymany przez damską dłoń
Pierścienie na penisa spowalniają odpływ krwi w czasie erekcji i utrzymują ją na dłużej. Bardzo twardy penis pobudza wnętrze kobiety nieco inaczej – i znacznie lepiej – od tego, który staje się miękki i wiotki. Obrączki uciskowe na członka są niedrogie, estetycznie wyglądają i co najważniejsze działają. Na pewno jest to jedna z bardziej interesujących męskich zabawek erotycznych, którą można dodać do swojej kolekcji. Zobacz ich różnorodność. Pierścienie erekcyjne sprawią, ze będziesz mógł utrzymać dłużej erekcję, a co za tym idzie, dłuższy i lepszy stosunek. Będzie to bardzo miłe dla twojej partnerki.

10. Wypróbuj nowe miejsca

Zakochana para kochanków w aucie

Seks w nowym miejscu jest zdecydowanie jedną z bardziej ekscytujących rzeczy jaką można zrobić w celu urozmaicenia seksu. Wybierzcie się np na przejażdżkę gdzieś w ustronne miejsce, gdzie możecie spróbować np seksu w aucie. Żeby dostarczyć sobie trochę dreszczyku emocji, można wypróbować również jakieś miejsce bardziej publiczne ale bez zbytniej przesady z tą publicznością, ponieważ uprawianie seksu w miejscach publicznych jest zabronione. Parking przed supermarketem, to raczej kiepski wybór ale pusty parking na wylocie z miasta również może dostarczyć sporo emocji.

Jeżeli nie chcecie zaczynać od tak radykalnych zmian, wystarczy, że po prostu przeniesiecie się do innego pokoju lub obszaru w domu – lub nawet do domu kogoś innego. Cokolwiek byle nie swoje stare miejsce. Jest milion różnych miejsc, w których można uprawiać seks inaczej niż w domu i w swoim łóżku – pomyślcie o tym.

Zastosowanie czegokolwiek z listy powyższych wskazówek, które otrzymaliście, może być dobrym początkiem ulepszenia życia seksualnego. Czas i energia potrzebna do zaplanowania czegoś nowego natychmiast się zwrócą. Zostaniecie nagrodzeni stosownie do wysiłku, jaki włożycie w ich organizację. Nie pozwólcie aby wasz seks stał się nudny. Życie jest krótkie!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *