10 Prostych wskazówek, jak poprawić swoje życie seksualne

Nasze życie seksualne jest ważną częścią składników potrzebnych do zadowolenia. Czasami ukrywamy lub pomniejszamy seks jako przyjemność, jako coś, co robimy, aby dobrze się bawić, a nie coś podstawowego dla bycia człowiekiem. Jest to jednak wyraz naszej więzi z innym człowiekiem i jest to sposób, w jaki kontynuujemy nasz gatunek. Dlatego ciężko pracujemy nad poprawą naszego zdrowia dzięki suplementom, abyśmy mogli przedłużyć nasze życie. Dlatego powinniśmy używać suplementów, aby pomóc sobie w seksie, aby pomóc rozszerzyć nasz zadowalający sposób życia.

Są różne zioła, korzenie i przyprawy, które od stuleci są używane do wspomagania sprawności seksualnej. Chińska medycyna ma tysiące lat dziedzictwa pomagania mężczyznom w prokreacji. Szukając 10 prostych sposobów na poprawę życia seksualnego, można trafić na wiele opcji.

Numer 1: Tongkat Ali

Najsilniejsza dawka Tongkat Ali wynosi 200:1, która jest również pobierana przy użyciu metod opartych na odparowaniu wodzy, co oznacza, że ​​dostępnych jest więcej substancji czynnych. Pytanie brzmi: dlaczego chcemy tak wielu składników aktywnych? Cóż, na początek, Tongkat Ali, znany również jako Malezyjski Żeń-szeń, jest afrodyzjakiem. Istnieje wiele dowodów potwierdzających rolę tego suplementu we wzmacnianiu pożądania seksualnego. Niektórzy kwestionują zasadność tej nauki, ale nikt nie kwestionuje dowodów, które mówią, że jest to jeden z lepszych afrodyzjaków na rynku.

Tongkat Ali w kapsułkach na wzmocnienie pożądania seksualnego

Substancje chemiczne w suplemencie to pro-testosteron i anty-estrogen – więc zasadniczo sprawia to, że ​​czujesz się bardziej mężnie. Nic w tym złego – przydaje się to w wielu sytuacjach. Jednak skutki tego pro-testosteronu mają sprawić, że staniesz się również bardziej płodny. Był on używany przez wieki do zwiększania płodności, ponieważ zwiększa produkcję nasienia. Przypuszcza się, że pobudzenie komórek Leydiga pomaga produkować testosteron. Uważa się również, że jego działanie antyestrogenowe jest równe powszechnie przepisywanemu lekowi Tamoksyfen, gdy wstrzykiwany jest składnik aktywny – więc jest to potężna rzecz!

Tongkat Ali może również pomóc Twojemu życiu seksualnemu, ponieważ jest to czynnik sprzyjający erekcji. Cząsteczka 9-hydroksycantyna-b-jeden jest związana z opóźnionym wytryskiem – więc nie tylko pomoże ona w uzyskaniu erekcji, ale pomoże ci utrzymać ją na dłużej. Stosowana jest również, jako lek przeciwlękowy. Zmniejszenie lęku może pomóc w ograniczeniu zahamowań w sypialni i poprawić życie seksualne, ponieważ można się zrelaksować przed stresującą nas sytuacją i cieszyć się chwilą.

Numer 2: Maca

Maca jest znana jako peruwiański Żeń-Szeń lub Lepidium Meyenic i jest również znana jako suplement, który może działać jako środek dietetyczny. Doskonalenie ciała może pomóc w życiu seksualnym – warto więc użyć go, aby wzbudzić większe poczucie własnej wartości. Jednak Maca zwiększa także libido i zwiększa energię. To naprawdę będzie korzystne w sypialni.

Peruwiańska Maca w kapsułkach

Opowieść o korzeniu Maca jest czymś w rodzaju inspiracji. Rośnie na 13 000 stóp w peruwiańskich Andach. Przetrwa nawet w twardej, skalistej glebie, a umożliwiają to korzenie, czerpiąc ze skał i gleby wszystkie witaminy i minerały. Jest zdeterminowana, aby przetrwać i jako już pięcioletnia roślina Maca zawiera wiele niezbędnych witamin i minerałów, których potrzebujemy w życiu.

Rodzimi peruwiańscy ludzie używają tego zioła od tysięcy lat i twierdzą, że każdy, kto weźmie korzeń, osiągając nawet starość, nadal będzie mężczyzną – możemy tylko wnioskować, że nadal są zdolni do pełnienia roli mężczyzny – a zatem cieszyć się męskością w podeszłym wieku. Jest postrzegany jako suplement w leczeniu zmęczenia i osłabienia, ale także zwiększa pożądanie seksualne i wytrzymałość.

Numer 3: Johimbina

Yohimbe jest również związkiem spalającym tłuszcz, tak jak Maca może pomóc wpłynąć na wizerunek ciała i poczucie własnej wartości, gdy jest się nagim. To pozwoli być bardziej pewnym siebie, gdy chcesz być sobą ze swoją partnerką. Jednak, podobnie jak Maca, Johimbina jest także afrodyzjakiem. Składnik aktywny: Johimbina jest stymulantem i działa poprzez zwiększenie poziomu adrenaliny w organizmie. Dlatego nie tylko zwiększa pożądanie, ale także pomaga w procesie erekcji. Nie ma potrzeby czekać, aż pojawi się zaburzenie erekcji, aby przyjąć ten suplement – wiele osób stosuje suplement, aby poprawić erekcję lub utrzymać erekcję dłużej.

Najlepiej przyjmować go przed posiłkiem – jest bardzo stymulujący i dlatego należy zacząć stopniowo stosować suplement i ostrożnie zwiększyć dawkę.

Numer 4: Czerwony Żeń-Szeń

Ten suplement jest znany jako ziołowa Viagra a chińscy zielarze zalecali go jako środek zaradczy dla mężczyzn. FDA zakazała wielu suplementów, które nazywają się ziołową Viagrą, dlatego Czerwony Żeń-szeń to taki, który przetrwał i jest postrzegany jako potężny. Roślina musi rosnąć przez pięć lat, aby korzeń był postrzegany jako skuteczny suplement. Etykieta z jego produktami zawiera wszystkie informacje potrzebne do sprawdzenia, czy te kryteria są spełnione. Korzeń działa, poprawiając Twoją erekcję – dlatego możesz być pewien swojej wydajności i możesz kochać się o wiele dłużej.

Czerwony Żeń-Szeń poprawia pewność siebie

Badania przeprowadzone w Korei wydają się sugerować, że działa więcej niż tylko placebo, ponieważ wykazał 60% skuteczność, gdy mężczyźni przyjmowali dawkę 150 mg trzy razy dziennie. Nauka też wydaje się to potwierdzać, ponieważ suplement rozkłada kortyzol w organizmie, który powstaje w wyniku stresu. Ponad 80% mężczyzn wskazywało na stres jako zabójcę swojego życia seksualnego, więc aby poprawić swoje doświadczenie, muszą usunąć substancję chemiczną spowodowaną nadmiernym stresem.

Badania sugerują, że Żeń-Szeń Panax poprawia funkcje seksualne. Można go kupić również w postaci kremu. Jako krem ​​może pomóc w przedwczesnym wytrysku Twojego partnera i pomoże mu przedłużyć miłe doświadczenia seksualne. Efektem ubocznym jest bezsenność, która może wydawać się negatywna – może jednak pomóc w zapewnieniu całonocnego doświadczenia – zawsze warto szukać złotego środka we wszystkich sytuacjach!

Numer 5: L-arginina

L-arginina jest aminokwasem, który występuje naturalnie w organizmie i pomaga wytwarzać tlenek azotu. Tlenek azotu pomaga poprawić przepływ krwi w organizmie – a także jest korzystny dla zdrowia serca. Pomaga również poprawić życie seksualne, ponieważ zwiększa przepływ krwi do penisa. Badanie przeprowadzone w 1999 r. Na mężczyznach przyjmujących doustnie 5 gramów dziennie przez 6 tygodni wykazało, że suplement miał znaczący wpływ na 31% mężczyzn. Była to część badania dotyczącego leczenia zaburzeń erekcji.

Numer 6: L-cytrulina

L-cytrulina jest również aminokwasem występującym w wysokim stężeniu w arbuzie. Dlatego możesz jeść dużo, dużo arbuza – i ryzykować potencjalne problemy z toaletą – lub możesz wziąć suplement, aby poprawić przepływ krwi do prącia.

Numer 7: Ginkgo Biloba

Suplement Ginkgo Biloba na lepsze krążenie

Ten suplement pochodzi z chińskiego drzewa miłorzębu, który pomaga w problemach z krążeniem i zmęczeniu. Badania w Szwecji wykazały, że flawonoidy – aktywny składnik drzewa – poprawiają przemianę materii i krążenie. Badanie kliniczne wykazało ostatnio, że było w 84% skuteczne w leczeniu impotencji spowodowanej depresją. Sugerowana dawka wynosi od 40 do 80 mg trzy razy dziennie. Sugestia, że ​​jest to lekarstwo na złe doświadczenia seksualne, byłoby przesadą, ale jeśli wiesz, że jesteś podatny na depresję, może być pozytywnym wyborem dla utrzymania i poprawy życia seksualnego. Uważa się również, że ma potencjał do zwiększenia przepływu krwi – pomoże to również uzyskać i utrzymać erekcję.

Numer 8: Cynamon, imbir i goździki

To brzmi jak lista składników dla Twojego ulubionego dania na wynos – i sugeruje, że możesz dostać aktywny składnik z jedzenia. Jednak, aby być skutecznym w poprawie życia seksualnego, potrzebujesz dawek znacznie wyższych niż możesz liczyć w standardowym posiłku. Uważa się, że suplementy diety pobrane z tych przypraw dosłownie rozgrzewają krew. Nie ma dowodów klinicznych sugerujących, że te suplementy działają jak afrodyzjak, ale wiele kultur używa ich od wieków w celu poprawy popędu seksualnego. Czasami historia przewyższa naukę, jeśli ludzie używają suplementu, a prawdopodobnie dlatego, że byli zadowoleni z wyników. Wydaje się logiczne – nie sądzisz?.

Numer 9: Ziele dziurawca

Aby uzyskać dwie ostatnie wskazówki z listy, jak poprawić swoje życie seksualne, będzie teraz nieco inne podejście. Prawda jest taka, że ​​na nasze życie seksualne wpływa ogólnie nasze podejście do życia. Jeśli mamy kiepski nastrój i wysoki niepokój, szanse na to, że możemy się zrelaksować w towarzystwie ludzi, na których nam zależy i które działają w sposób, który pielęgnuje ich potrzeby, są niskie.

Żółte kwiaty dziurawca

Dziurawiec zwyczajny jest dobrze znanym krzewem zielnym używanym przy pomocy w depresji i ogólnie przy złym nastroju. Jest używany od czasów starożytnej Grecji w leczeniu zaburzeń nerwowych. Suplement zawiera hiperycynę, która w podobny sposób wpływa na inhibitory wychwytu serotynowego, jak Prozac. To zasadniczo podnosi poziom serotoniny dostępnej dla mózgu. Serotonina jest naturalnym hormonem szczęścia wpływającym na nasz mózg i przez pewien czas pomaga w ogólnym poczuciu dobrego samopoczucia. Tak więc dawka 100 mg trzy razy dziennie pozwoli z czasem poczuć się lepiej w życiu.

Powiązania z poprawą Twojego życia seksualnego są oczywiste – im lepiej się czujesz, im bardziej czujesz się pewnie, tym bardziej prawdopodobne jest, że zobaczysz szanse ze swoim partnerem na cieszenie się nawzajem swoim związkiem, a tym bardziej prawdopodobne jest, że zrelaksujesz się bardziej w sypialni. Należy pamiętać, że ziele dziurawca może wchodzić w interakcje z lekami przeciwdepresyjnymi, dlatego przed przyjęciem suplementu należy porozmawiać z lekarzem.

Numer 10: Białko serwatki i BCAA

Oto inny sposób patrzenia na Twoje życie seksualne. Jeśli postrzegasz to jako wydarzenie olimpijskie – jako coś, co wymaga energii i wytrzymałości – wtedy traktowanie swojego życia seksualnego jak treningu na siłowni może mieć pewne zalety. Białko serwatkowe poprawi Twoją ogólną sprawność a co za tym idzie Twoje życie seksualne. Jednym z największych wpływów na Twoją sprawność seksualną jest waga. Otyli mężczyźni częściej mają zaburzenia erekcji lub są niezadowoleni ze swojej sprawności seksualnej. Powody są oczywiste zarówno pod względem fizjologicznym, jak i psychologicznym, ich ciało i umysł są ściśle powiązane i niektóre czynniki są hamowane przez ciężar ciała.

Dlatego też, używając białkowych koktajli serwatkowych, które pomogą Ci lepiej ćwiczyć i BCAA, aby pomóc białku dotrzeć do Twoich mięśni, poprawisz swoje życie seksualne. Tak, to w zasadzie mówi ci, żebyś ruszył swój tyłek i ćwiczył, aby poprawić wydolność – ale to jest właściwie całkiem dobra rada – tak bardzo, jak nienawidzimy rozważać te możliwości. Zdrowe ciało będzie miało lepszy przepływ krwi – będzie miało silniejsze mięśnie, które będą lepiej trzymały erekcje – i utrzyma cię w lepszej kondycji w sypialni. I spójrzmy prawdzie w oczy, poczujesz się znacznie lepiej, i sprawi, że Twoja partnerka będzie chciała częściej uprawiać z Tobą seks. Nie ma nic potężniejszego niż pewność siebie, aby zdziałać cuda w życiu seksualnym. Weź więc swój zestaw, poćwicz, wypij drinka serwatkowego, a następnie poczuj, jak możesz zrobić dosłownie wszystko!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *