10 nowych sposobów na wywoływanie niesamowitych orgazmów

Wyobraź sobie, jaki seks moglibyśmy uprawiać, gdybyśmy skupili się w 100% na przyjemności naszego partnera, podczas gdy on skupiał się na naszej. Wierzymy że między prześcieradłami jest mało miejsca na niezadowolenie, gdy dwoje ludzi daje z siebie wszystko.

Poniższe techniki, jak uzyskać najlepsze orgazmy, z pewnością poprawią Twoją grę w sypialni.

Dając mężczyźnie jego najlepszy orgazm

1. Ustne wymagają dużo uwagi, co często oznacza zaniedbanie jednego obszaru, a mianowicie jąder faceta. Głowa powinna zawsze obejmować stymulację tego wrażliwego obszaru poprzez lizanie, ssanie lub lekkie pieszczoty.

2. W przypadku twardszych, silniejszych erekcji nie lekceważ mocy wibrującego pierścienia na penisa . Nie tylko da mu to bardziej intensywny orgazm, ale także dołączone kule ją odciągną.

3. Mężczyźni są wizualnymi istotami. Partner seksualny, który nawiązuje kontakt wzrokowy podczas seksu, przestaje bawić się sobą w środku akcji lub rozpoczyna seks seksownym tańcem na kolanach, gwarantuje, że dojdzie szybciej.

4. Nawet jeśli BDSM nie jest jego rzeczą, mężczyzna prawie nie będzie narzekał na to, że jego partner przejmuje kontrolę, od inicjowania seksu po odpychanie go i wspinanie się na górę.

5. Opóźniony orgazm to silny orgazm. Człowiek, któremu przez cały dzień dokuczano brudnymi tekstami lub e-mailami, jest gotowy do uwolnienia się od razu, gdy wróci do domu.

Zadowolenie swojej kobiety poprzez Climax

6. Gra wstępna jest niezbędna! Kobiety cenią szybki numerek tak samo jak mężczyźni, ale poza ograniczeniami czasowymi trzeba ją rozgrzać.
7. Fajni chłopcy, zaufaj nam , ona chce, żebyś od czasu do czasu dominował. Pull włosy ( poprawnie , nawiasem mówiąc, zawsze na karku), złapał ją w pasie od tyłu i pocałować ją jak ty myśli.
8. Mężczyźni mądrze powinni zwracać uwagę na inne strefy erogenne kobiet: jej plecy, nogi, szyję i piersi. Stymuluj je podczas pchania lub pracy nad jej łechtaczką, a wybuchnie.
9. Zabawki takie jak Muse Silicone Massager są zawsze hitem. Te masażery mogą być używane na jej wargach sromowych, a uszy królika mogą spoczywać po obu stronach łechtaczki.
10. Podchodząc na kobietę, mężczyźni nie mogą się pomylić używając dwóch palców, aby ją powoli penetrować. Jedną z najszybszych dróg do orgazmu jest stymulacja pochwy i łechtaczki.

Sex shop

Niezależnie od tego, czy zaskakuje ją zabawką do masażu łechtaczki, czy też wyłącza telefon i zaskakuje go maratonowym seksem bez żadnego konkretnego powodu, my, w naszym sklepie, mamy wszystko, czego potrzeba, aby zapewnić sobie nawzajem oszałamiający orgazm.

Pamiętaj: entuzjazm, technika, skupienie i zdrowa dawka spontaniczności zawsze zaowocują wspaniałymi orgazmami!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *