10 kobiecych stref erogennych, o których zapominają mężczyźni

Kontrola twarzy

Na twarzy widoczne są nie tylko emocje. Nad brwiami ukochanej znajduje się obszar, który należy delikatnie masować palcami, aby zmniejszyć napięcie narastające w ciągu dnia. Pomoże to wtedy kobiecie przejść chętniej do fazy miłości. Wykonanie takiego masażu jest bardzo proste, jeśli położysz głowę kobiety na kolanach. Masowanie naprzemiennie palcami czoła i dotykanie warg dziewczyny, pozwoli jej się rozluźnić i nawet podniecić.

Kobiece uszy

Nie chodzi o komplementy, a nawet o „sprośne słowa”, których używasz podczas seksu. Kontynuuj masaż… Zapomnij o płatku ucha! Jest całkowicie niewrażliwy. Chwyć kciukiem i palcem wskazującym ucho dziewczyny i masuj delikatnie palcami. Drugą ręką możesz przytulić jej głowę. Aby jeszcze bardziej wzmocnić doznania, dotykaj jej ucha czubkiem nosa, krótkimi i lekkimi muśnięciami jak byłby to dotyk skrzydeł motyla.

Znajomość stref erogennych u swojego partnera seksualnego pozwoli Ci go lepiej podniecić
Punkty erogenne

Jeden palec, dwa palce …

Nie powinieneś się spieszyć, jeśli chcesz zobaczyć prawdziwą rozkosz kobiety i cieszyć się nowym poziomem przyjemności seksualnej. Pieszczoty gładzące tył dłoni i opuszki palców szybciej obudzą wrażliwe receptory, a zwykły spacer za ręką może niespodziewanie zakończyć się w jakimś zacisznym zakątku parku.

Przedramię

Spróbuj całować wewnętrzną stronę ramienia dziewczyny od łokcia do dłoni. Całowanie może również przebiegać z delikatnym dotykiem dowolnej części jej dłoni. Są to bardzo wrażliwe części ciała, o których mężczyzna zapomina w grze wstępnej.

Głaskanie pleców

Kobiety lubią gdy mężczyzna głaska je w okolicach kręgosłupa i delikatnie masuje obszar między łopatkami. Użyj tej klasycznej sztuczki, aby rozpocząć preludium. Masaż pleców to sposób na pokazanie, jak droga jest dla ciebie dziewczyna. Głaszcz częściej jej plecy, pokaż jej swoją troskę, a ona odpłaci ci pożądaniem.

Niektóre miejsca na ciele kobiety są bardziej wrażliwe na dotyk niż inne co należy wykorzystać podczas seksu
Warto znać mapę erogenną swojej partnerki

Szyja

Musisz wiedzieć, jak całować szyję. Dotyk cienkiej skóry na szyi pod brodą z dużą ilością zakończeń nerwowych oraz małych naczyń krwionośnych prowadzi do szybkiego podniecenia. Najważniejsze, aby nie przesadzić: łaskotanie pobudza instynkt samoobrony, a nie pragnienie seksu.

Usta

Pierwszy pocałunek to jak przepustka do nieba. Jeśli wszystko będzie z nim w porządku, będzie dalej słodko. Dziewczyna z każdym pocałunkiem rozumie, że facet będzie wiedział jak obchodzić się z innymi częściami jej ciała. Za pomocą pocałunków facet wysyła również feromony do podwzgórza dziewczyny, które uruchamiają w mózgu niezliczone hormony stymulujące.

Klatka piersiowa

Błąd niektórych nowicjuszy w tej kwestii jest jednocześnie prostacki i niestosowny: polega na miażdżeniu piersi ukochanej, jakby ugniatał ciasto. Jeśli chcesz chwały zmysłowego kochanka, najpierw dotknij delikatnie jej dolnej części klatki piersiowej, gdzie skóra jest niezwykle wrażliwa. Następnie możesz przesunąć dłoń na jej piersi i dotykać jej sutków, aby podniecić swoją ukochaną. Im dłużej pieścisz te punkty, tym bardziej wrażliwy staje się każdy sutek.

Kobiety są bardzo wrażliwe na pieszczenie swoich miejsc erogennych
Wrażliwe punkty u kobiety zaznaczone jako motylki

Kolana

Wewnętrzne strony kolan są szczególnie wrażliwe. Dotknięcie najpierw łaskocze a potem podnieca. Nie zapominaj więc o tych strefach erogennych, które pomogą ci bardziej rozpalić Twoją partnerkę.

Och, nogi, nogi …

Czekanie na wakacje jest lepsze niż same wakacje, pamiętasz? Tak więc naukowcy udowodnili, że delikatne głaskanie jej nóg w kierunku tułowia podnieca kobietę szybciej niż uporczywy nacisk na pochwę i biodra, kiedy pożądanie u dziewczyny jeszcze się nie obudziło. Kilkakrotnie powtórz trasę palcami od stóp do bioder, aby była podekscytowana do skrajności.

Każda kobieta ma swoje szczególnie wrażliwe obszary. Czy znalazłeś coś interesującego u swojej ukochanej? Podziel się tym z nami!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *